$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

לימור דנש עוזבת את כלל ביטוח לאחר שלא מונתה למנהלת ההשקעות הראשית

מנהלת כספי העמיתים והפנסיה של חברת הביטוח הודיעה למנכ"ל יורם נוה על פרישתה מהחברה - לאחר שנוה העדיף למנות את יוסי דורי למחליף של ענת לוין כמנהלת כנף, זרוע ההשעות של כלל

רחלי בינדמן 10:0819.07.18

השינויים בהנהלת כלל ביטוח ממשיכים להכות גלים בחברה: לימור דנש, מנהלת ההשקעות המוערכת של כלל, הודיעה היום (ה') למנכ"ל יורם נוה על החלטתה לפרוש מהחברה.  

דנש הסבירה במכתב שהעבירה לנוה שההתפטרות נובעת מהחלטתו שלא לבחור בה למנהלת כנף, זרוע ההשקעות של כלל ביטוח, במקומה של ענת לוין (שפרשה מכלל לאחר שלא נבחרה לתפקיד המנכ"ל). דנש ציינה בפני נווה כי אף שהבהיר לה שהיא ראויה לתפקיד, בחר למנות את מנהל הנוסטרו יוסי דורי. מי שלחץ על מינויו של דורי הוא גם יו"ר כלל דני נוה.

 

 

דנש מנהלת מזה 4 שנים את נכסי עמיתי כלל בפנסיה, בביטוח ובגמל, סכום כולל של  160 מיליארד שקל - בשנתיים האחרונות מתברגת כלל בין מובילי התשואות בענף. דנש הגיעה לכלל לאחר שנים ארוכות כמנהלת השקעות בחברת הביטוח מגדל והיא מחזיקה בניסיון מצטבר של 20 שנה בשוק.

 

יורם נוה מונה לתפקיד מנכ"ל כלל לפני חודש במקומו של איזי כהן - לאחר תהליך מינוי ממושך שעורר ביקורת רבה כשבסופו כפתה המפקחת על הביטוח דורית סלינגר החלטה מיידית על מינוי.

 

 

לימור דנש לימור דנש

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x