$
בורסת ת"א

חוזה ענק לאורביט: תספק שירותים לחיל האוויר האמריקאי עבור 109 מיליון שקל

תקופת הביצוע תעמוד על 60 חודשים; שווי החוזה גדול ביותר מפי 2 מכלל העסקאות שעליהן הודיעה אורביט של קרן פימי מתחילת השנה; המנכ"ל איתן ליבנה: "ההסכם מעיד על שביעות הרצון של חיל האוויר האמריקאי מהמערכות וממערך השירות של החברה"

מיקי גרינפלד 12:1018.07.18

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חדשות טובות מגיעות היום (ד') מאורביט, שמדווחת על זכייה בחוזה גדול במיוחד בארה"ב: החברה קיבלה הודעה מחיל האוויר האמריקאי על זכייתה בהסכם למתן שירותים בשווי של 109 מיליון שקל, לתקופה של 60 חודשים.  

החברה שבשליטת קרן פימי תיכנס להסכם מסגרת לשדרוג, שירות ותחזוקה עבור מערכות ניהול תקשורת מוטסות מסוג ADAS במטוסי KC-135 של החייל. לפי תנאי ההסכם, אורביט תספק שירות למערכות תקשורת הפנים ותשדרג את יחידות ההפעלה במערך המטוסים האמורים. דבר הזכייה פורסם באתר משרד ההגנה האמריקאי.

 

אורביט עוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים. החברה היא ספקית מערכות תקשורת עתירות טכנולוגיה למשימות חיוניות (Mission-Critical) ומסחריות עבור יישומים בים, ביבשה, באוויר ובחלל. החברה נסחרת בת"א בשווי של מעל 150 מיליון שקל ורשמה עלייה של 28% ב-12 החודשים האחרונים (ושל 13% מתחילת 2018).

 

זוהי העסקה הגדולה של אורביט בעידן פימי (הקרן רכשה את החברה באוגוסט 2017 תמורת 108 מיליון שקל). שווי ההסכם החדש גדול יותר מפי שניים משווי כל העסקאות שעליהן חתמה אורביט מתחילת השנה - סכום כולל של 53 מיליון שקל.

 

לפני שבוע דיווחה אורביט על הזמנת המשך ממשרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות תקשורת מתקדמות בסכום של כ-3.9 מיליון שקל - בחודש ינואר השנה דווח על עסקה קודמת וגדולה יותר מול משרד הביטחון בשווי של 21 מיליון שקל.

 

בתחילת חודש יוני הודיעה אורביט על הזמנה מצי באסיה למערכות תקשורת לוויינית וחלקי חילוף בסכום של 3.9 מיליון שקל; בחודש אפריל זכתה החברה בחוזה לאספקת מערכות תקשורת לוויינית לפלטפורמה ימית (ממפעיל מערכות לווין) בסכום של 7.8 מיליון שקל; בפברואר חתמה על חוזה של 16 מיליון שקל לאספקת מערכות טלמטריה אוויריות מול ארגון בטחוני באסיה.

 

"אורביט שמחה על זכיה בהזמנת מסגרת גדולה מלקוח אסטרטגי זה, המעידה על שביעות הרצון של חיל האוויר האמריקאי מהמערכות של אורביט ועל האמון הרב אותו רוחש החייל כלפי מערך השירות של אורביט " אמר איתן ליבנה מנכ"ל אורביט לאחר ההודעה על העסקה החדשה.

 

איתן ליבנה מנכ"ל אורביט איתן ליבנה מנכ"ל אורביט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x