שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

דוחות חלשים לנטפליקס: איכזבה במספר המנויים החדשים

החברה הוסיפה ברבעון השני 5.14 מיליון מנויים חדשים בסך הכל לעומת צפי ל-6.27 מיליון מנויים; ההכנסות - 3.91 מיליארד דולר, מעט מתחת לצפי; המניה צללה ב-14% במסחר המאוחר

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מניית ענקית הסטרימינג האמריקאית נטפליקס, שהכפילה את עצמה מתחילת השנה, צוללת הלילה (ב') ב-14% לאחר נעילת המסחר בוול סטריט - זאת בעקבות אכזבה ממספר המנויים החדשים כפי שעולה מדו"חותיה לרבעון השני של 2018.

 

 

 

בסך הכל הוסיפה החברה בניהולו של ריד הסטינגס 5.14 מיליון מנויים חדשים (כ-4.5 מיליון בעולם וכ-670 אלף בארה"ב) לעומת צפי של 6.27 מיליון מנויים חדשים (כ-5.1 ברחבי העולם וכ-1.2 בארה"ב). בסך הכל, בנטפליקס מנויים כיום כ-125 מיליון בני אדם ברחבי העולם. 

 

 

מה דעתך על מניית NETFLIX:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הרווח למניה הסתכם ב-384 מיליון דולר (85 סנט למניה, זאת לעומת צפי ל-79 סנט). ההכנסות החברה אומנם עלו ב-40% ועמדו על 3.91 מיליארד דולר - זאת לעומת הרבעון המקביל אשתקד - אך הן היו מתחת לצפיות האנליסטים שעמדו על 3.94 מיליארד דולר. עם זאת, לראשונה הכנסותיה של נטפליקס מלקוחותיה הבינלאומיים היו גבוהות יותר מהכנסותיה בתוך ארה"ב: 1.92 מיליארד דולר לעומת 1.89 מיליארד דולר.

 

בתחזית לרבעון הנוכחי, בחברה צופים גידול של עוד כ-5 מיליון מנויים חדשים -  נמוך בכמיליון מתחזיות השוק שעומדות על 6 מיליון.

 

 

 

עוד צופים בחברה כי ההכנסות צפויות להסתכם ב-3.98 מיליארד דולר, נמוך מתחזיות השוק שעמדו על 4.12 מיליארד דולר.

 

 

אילן ארד קשת – מנכ"ל בית השקעות יצירה מתייחס לדוחות ואומר כי "שוק הסטרימינג בארה"ב רווי, יותר מ-200 חברות קיימות עם צריכה של כ-59% ממשקי הבית בארה"ב ולכן ניתן להבין ירידה בשוק האמריקאי. עם זאת, מחוץ לארה"ב פוטנציאל החברה גבוה יותר. נצטרך לחכות ולראות האם החברה תצליח לשחזר את הצלחתה מחוץ לארה"ב בנגיסה בנתח שוק גדול, או שהיא תדרך במקום".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x