$
בורסת ת"א

אלקטרה תקים את קריית הממשלה המחוזית בנתניה ב-250 מיליון שקל

החברה בניהולו של איתמר דויטשר זכתה במכרז מימון, הקמה ותפעול לפרויקט שישתרע על שטח של ארבעה דונם; אלקטרה תפעיל את הפרויקט לתקופה של 25 שנה תמורת 12 מיליון שקל בשנה ומענק הקמה של 33 מיליון שקל

שיר רייטר 15:4921.06.18

קבוצת אלקטרה בע"מ דיווחה היום (ה') לבורסה על זכייתה במכרז של מינהל הדיור הממשלתי לפרויקט קריית הממשלה המחוזית בנתניה בהשקעה כוללת של כ-250 מיליון שקל. החברה בניהולו של איתמר דויטשר תממן, תתכנן, תקים ותתפעל את קריית הממשלה לתקופה של 25 שנה. החברה תקבל בתמורה 12 מיליון שקל בשנה וכן מענק הקמה של 33 מיליון שקל.

איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה

 

הקמת הפרויקט מתוכננת לתקופה של שלוש שנים, והוא יופעל במתכונת BOT (מימון, הקמה ותפעול), כאשר לאחר מכן הוא יופעל בזכיינות לתקופה של 22 שנה. קריית הממשלה תוקם על מגרש בשדרות בן צבי בנתניה ששטחו כארבעה דונם, ותכלול מבנה בן 13 קומות - מתוך שלוש קומות תת קרקעיות.

 

משרדי הממשלה כוללים את נציבות מס הכנסה, משרדי מע"מ, משרד הבריאות, רשות האוכלוסין, שרות תעסוקה, משרד המשפטים, בית הדין הרבני, משרד הרווחה, משטרה, קליטת עלייה, רשות הגבייה וכן חדר עצורים ומעלית דיינים.

 

הדמיית פרויקט קריית הממשלה בנתניה הדמיית פרויקט קריית הממשלה בנתניה

 

לדברי המנכ"ל דויטשר, "הפרויקט תואם את תפיסת מחזור החיים של אלקטרה, המאפשרת לה לפעול החל משלב הפיתוח של הרעיון, דרך המימון, הבניה, ועד שירותי תפעול, תחזוקה וניהול לטווח הארוך. זכייה זו מצטרפת לזכייה בפרויקט BOT דומה להקמת מתחם מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן, והקבוצה בוחנת כל העת התמודדותה בפרויקטים דומים נוספים כדי להרחיב את פעילות זרוע הזכיינות שלה".

 

קבוצת אלקטרה בע"מ פועלת באמצעות החברות הבנות שבבעלותה בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות ואחזקה; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ומגזר הזכיינות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x