$
בורסת ת"א

נמרוד בורוביץ' מונה ליו"ר חברת סאן דור

בורוביץ' עובד החברה הבת של אל על מספר שנים, ועד החודש כיהן כראש אגף פיתוח עסקי. מראשית יוני הוא משמש סמנכ"ל אסטרטגיה, הצטיידות מטוסים ופיתוח עסקי של סאן דור. שכרו ישאר על 48 אלף שקל ברוטו בחודש

גולן חזני 12:2305.06.18
נמרוד בורוביץ', בנה של תמי מוזס-בורוביץ', בעלת השליטה וסגנית יו"ר אל על, מונה באחרונה לתפקיד יו"ר החברה הבת סאן דור.

 

 

 

בורוביץ' עובד בחברה מספר שנים, ועד החודש כיהן כראש אגף פיתוח עסקי. מראשית יוני הוא משמש סמנכ"ל אסטרטגיה, הצטיידות מטוסים ופיתוח עסקי של סאן דור. שכרו ישאר על 48 אלף שקל ברוטו בחודש.

 

סאן דור, שמבצעת עבור אל על את פעילות טיסות השכר, חתומה על מיזוג עם ישראייר המתחרה. המיזוג נפסל ע"י הממונה על ההגבלים ושתי החברות ערערו על ההחלטה לבית הדין העליון של ההגבלים.

 

מטוס של חברת התעופה סאן דור מטוס של חברת התעופה סאן דור צילום: יסמין גיל

 

כפי שפורסם שלשום ב"כלכליסט", ישראייר מבקשת להפסיק את תקופת הבלעדיות שניתנה לאל על, ולקיים מגעים מול רוכשים פוטנציאלים אחרים, תוך כדי הערעור לבית הדין. ההסכם בין החברות הסתיים בסוף מאי והן דנות בהארכתו.

 

בעסקה אמורה היתה סאן דור לרכוש את ישראייר תמורת הקצאה של 25% ממניותיה לחברת אי.די.בי תיירות, החברה האם של ישראייר, תשלום של 24 מיליון דולר במזומן ומתן הלוואה של 8.8 מיליון דולר לאי.די.בי תיירות, שתיפרע רק מדיבידנדים שיחולקו לאי.די.בי תיירות על ידי סאן דור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x