$
בורסת ת"א

יורוקום תמכור את פעילות המצלמות והמקרנים של פנסוניק לגטר גרופ ב-2.6 מיליון שקל

ביהמ"ש אישר גם למכור לחברת ברימאג את הפעילות הכוללת מלאי של מוצרי חשמל ביתיים של המותג Panasonic תמורת 2.2 מיליון שקל בלבד

גולן חזני 19:0430.05.18
פעילות המצלמות, מקרנים ומסכים מקצועיים של חברת פנסוניק תימכר ע"י חברת יורוקום של שאול אלוביץ', לחברת גטר גרופ תמורת 2.6 מיליון שקל.

 

 

 

היום הגישו שלושת נאמני החברות התפעוליות של קבוצת יורוקום – עוה"ד איל אייכל ממשרד עוה"ד יגאל ארנון, עו"ד יניב אזרן ממשרד עוה"ד ב. לוינבוק ושות' ועו"ד ירון אלכאוי ממשרד גורניצקי, לשופט בית המשפט המחוזי איתן בורנשטיין בקשה למכור את הפעילות של המצלמות והמסכים, לגטר.

 

 

שאול אלוביץ' (ארכיון) שאול אלוביץ' (ארכיון) צילום: אוראל כהן

 

זו הפעילות האחרונה של החברות התפעוליות של יורוקום, שבשנים הטובות שלה עמד שוויין על כ-300 מיליון שקל, אולם לאחר נפילת המותג נוקיה והקשיים של יורוקום כולה, נקלעו לקשיים תזרימיים ונמכרו במסגרת פירוק.

 

השופט בורנשטיין אישר למכור לחברת ברימאג במקביל את הפעילות הכוללת מלאי של מוצרי חשמל ביתיים של המותג Panasonic, טלפונים, טלוויזיות, מוצרי מטבח מכונות כביסה ועוד, תמורת 2.2 מיליון שקל בלבד, וכן תמלוגים בגין הרכישות שיבוצעו על ידה במשך תקופה של שנתיים וחצי.

 

המכירות האלו מצטרפות למכירה קודמת שנעשתה על ידי הנאמנים ביחס לפעילויות Nokia ו- TCL לחברת שיא קום בע"מ מקבוצת ח.י, שבשליטת מר יוסף סרודי, וזאת בתמורה לסך של כ-19 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x