בורסת ת"א

עוד אין מנכ"ל לכלל: דני נוה נפגש עם יובל גביש

חודשיים מאז הודיע איזי כהן על התפטרותו במפתיע, וועדת האיתור טרם בחרה מנכ"ל חדש. גביש, סמנכ"ל ויד ימינה של מנכ"לית דיסקונט, הוא אחד המועמדים המובילים לתפקיד. נוה: הליך בחירת המנכ"ל לא הסתיים

רחלי בינדמן 09:4724.05.18

כבר חודשיים עברו מאז שמנכ"ל כלל איזי כהן הודיע במפתיע על התפטרותו, לאחר שספג ביקורת מהדירקטוריון בראשו עומד דני נווה. אף על פי כן, ועדת האיתור של הדירקטוריון, בראשה עומדים נווה ונאמן מניות השליטה בכלל משה טרי, טרם בחרו מנכ"ל חדש.

כעת הגיעו לידי כלכליסט תמונות של נווה בקפה בשוק צפון, הסמוך למשרדי כלל בפגישה עם יובל גביש, סמנכ"ל ויד ימינה של לילך טופליסקי מנכ"לית דיסקונט. גביש הוא אחד המועמדים המובילים לתפקיד והדמות היחידה כרגע מהמערכת הבנקאית. לצידו מועמדים יורם נווה וענת לוין, משנותיו של כהן בכלל, מוטי רוזן לשעבר מנכ"ל מנורה מבטחים, וראובן קפלן, מנכ"ל עמידר. ועדת האיתור של הדירקטוריון אמורה לתת המלצותיה בשבועיים הקרובים, סמוך לאחר פרסום דו"חות הרבעון הראשון והאחרון של כהן שיתפרסמו בסוף מאי. גביש נחשב אחד המועמדים הבולטים, אך נוה מסר היום לכלכליסט כי טרם נפלה החלטה.

 

דני נוה נפגש עם יובל גביש דני נוה נפגש עם יובל גביש

 

"יו"ר כלל ביטוח מר דני נוה, נפגש עם מר יובל גביש כמו גם עם מועמדים נוספים, כחלק מתהליך עבודתה של ועדת האיתור. יודגש כי התהליך לבחירת מנכ"ל כלל ביטוח טרם הסתיים".

 

טרי קיבל לידו את מניות השליטה בכלל מהמפקח לשעבר על הביטוח פרופ' עודד שריג, לאחר שהוא וזו שבאה אחריו דורית סלינגר סירבו להעניק לאדוארדו אלשטיין בעל השליטה באי.די.בי, המחזיקה במניות כלל, היתר שליטה בחברת הביטוח. אף על פי כן, אי.די.בי טרם מצאה למניות קונה ובזמן זה הן מוחזקות על ידי טרי ולאלשטיין אין השפעה על המתרחש בכלל. סלינגר מחייבת את אי.די.בי למכור כל רבעון 5% ממניותיה בבורסה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x