$
ביטקוין

באיזה מטבע וירטואלי משקיעים "האנשים הכי חכמים בחדר"

ואיזה מטבע לעומתו צריך "לזרוק לפח". מייסד אונצ'יין קפיטל מחווה את דעתו על המטבעות הווירטואליים המוכרים, החל מביטקוין וכלה באת'ריום, ביטקוין קאש וריפל. איזה מטבע "מתומחר נמוך מדי"

שירות כלכליסט 19:5218.05.18

בזמן שיש ריבוי מטבעות וירטואליים בשוק, קשה למשקיעים לבחור מהן הזדמנויות ההשקעה המשתלמות ביותר.

 

מייסד אונצ'יין קפיטל (Onchain Capital) רן ניו-נר (Ran Neu-Ner) העלה מספר טיפים למשקיעים במטבעות וירטואליים בראיון לתוכנית Fast Money ביום ה'. הוא פירט מהם המטבעות הוירטואליים המועדפים עליו ומאלו הוא מסתייג.

 

ביטקוין

 

ניו-נר הוא אמנם משקיע מוקדם במטבע המוביל, אולם עדיין ממליץ למשקיעים למכור את הביטקוינים שברשותם. "אני מחבב את הביטקוין", אמר, אך ציין כי המטבע "מתומחר נמוך מדי". הביטקוין, שאשתקד הצליח לטפס אף לרמה של 19,500 דולר נסחר ביום ה' בערב ברמה של 8,100 דולר. "הביטקוין ימשיך לטפס בהדרגה ובבטחה אולם יש מטבעות הרבה יותר מרגשים ממנו בשוק". כיום נסחר המטבע תמורת כ-8,130 דולר לפי CoinDesk.

 

ביטקוין קאש

 

אחד מהמטבעות הללו הוא כנראה הביטקוין קאש. המטבע עמד על 1,200 דולר ביום ה' - ירידה של 100 דולר מאז יום ג', אך כמעט פי 2 משוויו באפריל שהיה 763 דולר. עם צוות מפתחים יציב מאחורי המטבע, ניו-נר אומר שהוא רואה בו פוטנציאל רב. כיום נסחר המטבע תמורת 1,165 דולר.

 

מטבעות וירטואליים. אילוסטרציה מטבעות וירטואליים. אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

את'ריום

 

ניו-מר ממליץ "בוודאות" להחזיק במטבע האת'ריום. הוא מציין שלמטבע שימושים פוטנציאליים רבים ויש לו את אחת הקהילות הגדולות בתחום, המונה אלפי משקיעים שהם לדבריו "האנשים הכי חכמים בחדר".  לדבריו, "אני מתרגש מדור שלם של פרוטוקולים חדשים כדוגמת האת'ריום", אמר ומנה את אואזיס (Oasis), זיליקה (Zilliqa) ות'אנדר טוקן (Thunder Token). המטבע נסחר כיום תמורת 680 דולר.

 

ריפל

 

בהחלט למכור. "אני זורק אותו לפח", אמר ניו-נר. זאת על אף שלדעתו ריפל היא "אחת החברות הטובות ביותר שאני מכיר", אולם המטבע שלה, ה-XRP לא. המטבע נסחר היום תמורת 0.66 דולר. "אני לא מוצא שימוש למטבע", אמר. זהו מטבע ממורכז, ולדברי ניו-נר זה בדיוק ההיפך ממטרתה של טכנולוגיית הבלוקצ'יין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x