$
שווקי חו"ל

AT&T מאשרת: שילמנו לעו"ד של טראמפ עבור "תובנות" על הממשל

לדברי עורך הדין של שחקנית הפורנו סטורמי דניאלס, AT&T העבירה ככספים לחברת קש שדרכה הועברו דמי שתיקה לדניאלס - שניהלה לדבריה רומן עם הנשיא; בחודש שעבר פשט ה-FBI על משרדיו של עו"ד כהן בשל החשדות

מיקי גרינפלד 09:5009.05.18

הודעה מביכה (בלשון המעטה) יוצאת אמש מ-AT&T: חברת שירותי התקשורת פרסמה אתמול הצהרה מיוחדת שבה אישרה כי בתחילת 2017 העבירה תשלומים למייקל כהן, עורך הדין של הנשיא דונלד טראמפ, תמורת "העברת תובנות" על הממשל החדש (provide insights).

 

ההודעה של AT&T פורסמה בעקבות הפרטים שפרסם עורך דינה של סטפני קליפורד (Stephanie clifford), שחקנית הפורנו הפועלת תחת שם הבמה סטורמי דניאלס (Stormy Daniels), אשר לפי ניהלה רומן עם הנשיא האמריקאי.

 

עורך הדין של קליפורד, מייקל אבנאטי (Michael Avenatti) חשף שכהן הקים חברת קש בשם Essential Consultants לפני הבחירות האחרונות, ובאמצעותה העביר תגמולים לדניאלס כדמי שתיקה, על מנת שלא תפרסם את דבר יחסיה עם טראמפ. התשלומים הועברו לחשבון החברה מכמה חברות אמריקאיות, AT&T היא ככל הנראה הבכירה ברשימה המפוארת הזו.

 

בתקופה האמורה AT&T המתינה לאישור רגולטורי לעסקת הרכישה של טיים וורנר (העומדת כיום לפתחו של בית משפט פדרלי). בהודעת שפרסמה אתמול בערב טוענת AT&T כי הפירמה של כהן לא ביצעה עבורה עבודת לובינג ולא העניקה לה שירותים משפטיים. לדבריה, הקשר העסקי עם כהן הסתיים בדצמבר 20117.

 

מייקל כהן, ששימש לאורך עשור כפרקליטו של טראמפ, העביר את התשלום לדינאלס באוקטובר 2016 לאחר שעורך הדין שלה קיים איתו מו"מ בנושא. קליפורד טענה שהמפגש שלה עם טראמפ אירע לאחר שנפגשו ביולי 2006 בטורניר גולף למפורסמים בחוף אגם טאהו, זאת בשעה שכבר היה נשוי למלאניה (השניים נישאו ב-2005). בחודש אפריל פשט ה-FBI על משרדו של עו"ד כהן בניו יורק - אנשי הבולשת החרימו מסמכים הקשורים בכמה תיקים שבהם הוא מעורב, כולל בפרשת תשלום דמי השתיקה לקליפורד.

 

 

סטורמי דניאלס סטורמי דניאלס צילום: גטי אימג'ס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x