שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

צולר נפרד בחיוך: פרמיות איי.די.איי ביטוח חצו את ה-700 מיליון שקל ברבעון

המנכ"להיוצא של חברת הביטוח הישיר אמר לאחר פרסום הדוחות: "למרות ירידה ברווחי השקעות אנו מציגים צמיחה מרשימה ברווח - מברך את מחליפי קובי הבר"

רחלי בינדמן 18:0007.05.18

דוחות אחרונים לרביב צולר, המנכ"ל היוצא של איי.די.איי ביטוחמקבוצת ביטוח ישיר. הרווח הכולל ברבעון הראשון ל-2018 צמח ב-23% ל-50 מיליון שקל. הפרמיות ברוטו צמחו ב-12% ל-717 מיליון שקל - מדובר ברבעון שיא במונחי פרמיות שחצו לראשונה את רף ה-700 מיליון שקל.  

העלייה ברווח מקורה בשיפור משמעותי ברווח החיתומי בענף הרכב המקיף ומשיפור בתוצאות במגזר ביטוח חיים - אלה קוזזו בחלקן מהשפעת ירידת הריבית בענף ביטוח רכב חובה שגררה הפרשה של 13 מיליון שקל לפני מס, וכן מהשפעת נזקי מזג האויר בענף ביטוח דירות. התשואה להון הסתכמה ב-45.7% לעומת 34.5% ברבעון המקביל אשתקד.

 

מה דעתך על מניית איידיאיי ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

רביב צולר, מנכ"ל החברה הפורש שעובר לנהל את חברת כיל אמר היום: "אנו שמחים לפתוח את השנה עם רבעון חזק שבו החברה חצתה לראשונה בתולדותיה את רף ה-700 מיליון שקל פרמיות ברבעון. ברווח הנקי אנו מציגים צמיחה מרשימה וזאת על אף הירידה ברווחי ההשקעות אשר היו חלשים יותר לעומת הרבעון המקביל על רקע אי הוודאות בשווקים הפיננסים במהלך הרבעון.

 

התבשרנו בימים האחרונים כי עלינו למקום העשירי בדירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן. דירוג זה מהווה עבורי עדות נוספת לאיכות החברה ועובדיה. כפי שהודעתי לפני מספר חודשים, אני מסיים לאחר 10 שנים מלאות בעניין ועשייה את תפקידי כמנכ"ל החברה בימים הקרובים. הייתה לי זכות גדולה והנאה לנהל את חברת ביטוח ישיר במשך תקופה משמעותית, אני רוצה להודות לעובדי החברה, ללקוחות וכלל בעלי המניות על האמון לאורך השנים ולברך את קובי הבר על הצטרפותו לחברה. אני מאמין כי יש לו את כל הכלים והיכולות להמשיך ולהצעיד את החברה להישגים רבים נוספים".

 

 

רביב צולר רביב צולר צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x