$
בורסת ת"א

האסיפה בכיל אישרה את שכרו של צולר - בעלות שנתית של עד כ-3.1 מיליון דולר

שכר הבסיס של המנכ"ל הנכנס יעמוד על 688 אלף דולר - הבונוס ינוע בין 717 אלף ל-1.08 מיליון דולר; בעלי המניות של כיל אישרו במקביל את הסכם הניהול עם החברה לישראל

חזי שטרנליכט 15:5424.04.18

בעלי המניות של חברת כיל אישרו את תנאי העסקתו של המנכ"ל הנכנס רביב צולר - שצפוי להיכנס בימים הקרובים לתפקיד. האסיפה הכללית אישרה במקביל בונוס מיוחד ליו"ר החברה יוחנן לוקר וכן את חידוש הסכם הניהול עם החברה לישראל שבשליטת עידן עופר.  

בתרחיש האופטימי של עמידה ביעדים, מוערכת עלות השכר השנתי של צולר ב-10.9 מיליון שקל (כ-3.09 מיליון דולר). תנאי העסקתו המקסימליים עלו במונחים שקליים במהלך השבועות שחלפו מאז ההצבעה, בשל התחזקות של שער הדולר מול השקל, בסכום של כי 200 אלף שקל.

 

שכרו הבסיסי של צולר יסתכם בכ־688 אלף דולר בשנה. הבונוס שאליו יוכל להגיע ינוע בין 717.4 אלף דולר ל־1.08 מיליון דולר. גם כאן מדובר במצב שבו יעמוד צולר ב־100% מהיעדים, לרבות הצדדים הפיננסיים הנכללים בהם. הדירקטוריון יוכל לשלם לו בונוס נוסף, במקרה של מה שהוגדר "מאמצים חריגים ו/או הישגים מיוחדים" של שלוש משכורות, כלומר עוד כ־172 אלף דולר.

 

היעדים הספציפיים שצולר אמור לעמוד בהם יוגדרו עם כניסתו לתפקיד. בנוסף יהיה זכאי צולר למענק מבוסס מניות שנתי של כ-1.15 מיליון דולר.

 

שכרו של צולר גבוה מתנאי העסקתו של קודמו, אשר גרינבאום, שהסתכמו בכ-1.84 מיליון דולר. גרינבאום כיהן כממלא מקום מנכ"ל במשך תקופה של כשנה וחצי, מאז עזיבת המנכ"ל הקודם סטפן בורגס. תנאי העסקתו של בורגס היו גבוהים הרבה יותר, ובשיאם (בשנת 2013) הסתכמו בעלות שנתית של 5.55 מיליון דולר. 

 

עבור צולר עצמו מדובר בשדרוג מהותי, בהשוואה לתנאי העסקתו כמנכ"לן חברת ביטוח ישיר - שם הוגבל שכרו עקב חוק שכר הבכירים בתחום הפיננסי, וכך עלות העסקתו ב-2017 הסתכמה בכ-2.94 מיליון שקל.

 

 

רביב צולר רביב צולר צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x