$
בורסת ת"א

יעקובי עושים כבוד לאמא: פטור מאחריות אישית

אסיפת בעלי המניות תתבקש לאשר לאמם של האחים בעלי השליטה, רינה יעקובי - שמונתה לדירקטורית בינואר - כתבי שיפוי והתחייבות לפטור מאחריות אישית

חזי שטרנליכט 08:4209.04.18

אסיפת בעלי המניות של קבוצת אחים יעקובי תתבקש לאשר לאמם של האחים בעלי השליטה, רינה יעקובי, שמונתה לדירקטורית בינואר, כתבי שיפוי והתחייבות לפטור מאחריות אישית.  

החברה הודיעה אתמול כי תזמן אסיפה ל־7 במאי. סכום השיפוי שבעלי המניות נדרשים לאשר – עד 46.6 מיליון שקל – לא יעלה על 25% מההון העצמי של החברה שעמד בסוף 2017 על 186.4 מיליון שקל והנו לתקופה של 5 שנים ממועד הפיכת החברה לציבורית, בנובמבר 2017.

 

האישורים הנדרשים לקראת ההצבעה של בעלי המניות התקבלו זה מכבר. ועדת הביקורת של הדירקטוריון אישרה את הצעדים ב־25 במרץ ואישור הדירקטוריון התקבל יומיים אחר כך.

 

בעלי השליטה, היו"ר פיני יעקבי (40.05%) ומנכ"ל הקבוצה אמיר יעקובי (30.03%) הובילו למינוי האם לדירקטורית בחברה ב־9 בינואר. קבוצת האחים יעקובי פועלת בתחום התשתיות ועוסקת בין היתר בתכנון וביצוע פרויקטים קבלניים עבור מגוון גופים, מחברות בנייה גדולות דרך זרועות המדינה כגון רכבת ישראל וחברת חשמל.

 

הקבוצה סיימה את השנה ברווח נקי המיוחס לבעלי המניות בהיקף של 11.6 מיליון שקל, ירידה של כ־63.8% ביחס לרווח שרשמה שנה קודם לכן. קבוצת יעקובי נסחרת בבורסה של תל אביב לפי שווי של 293 מיליון שקל.

 

 

מימין: פיני ואמיר יעקובי מימין: פיני ואמיר יעקובי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x