שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חוזה חדש של 65 מיליון דולר לאלביט מערכות

החברה תספק למדינה באסיה-פסיפיק מערכות איתור מוטסות ומשדרים לשעת חירום, לצד אלפי מערכות רדיו אישיות לחיפוש והצלה. תקופת ההסכם עומדת על 3 שנים

חזי שטרנליכט 09:5814.03.18

חוזה חדש לאלביט מערכות: החברה מדווחת הבוקר (ד') כי תספק פתרון למערכי חיפוש והצלה למדינה באסיה פסיפיק - שווי החוזה החדש עומד על 65 מיליון דולר והוא צפוי להתבצע בתקופה של 3 שנים.  

במסגרת הפרויקט, תתקין החברה הישראלית מערכות איתור מוטסות ומשדרים לאיתור בחירום. המערכות יותקנו על גבי מטוסי משימה ומסוקים הנמצאים בשימוש חילות האוויר, היבשה והים של הלקוח. בנוסף תספק אלביט אלפי מערכות רדיו אישיות לחיפוש והצלה.

 

בימים אלה מנהלת אלביט מערכות מו"מ מול משרד האוצר במטרה להגיע לסגירה סופית של הסכם לרכישת תעש. אלביט (המתמודדת היחידה) אמורה לשלם 1.8 מיליארד שקל עבור תעש, בתוספת 100 מיליון שקלים נוספים בהתאם לעמידה באבני דרך.

 

אלביט מתכוונת לשלב ככל הנראה את תעש בתוך חטיבת היבשה שלה. "כלכליסט" דיווח אתמול כי ממכתב ששלח אודי ורד, מנכ"ל חטיבת יבשה ותקשוב, לעובדי החטיבה, עולה כי אלביט תפצל לשניים את חטיבת היבשה והתקשוב. החטיבות יפוצלו לחטיבת יבשה שבה ישולבו 2,600 עובדי תעש, וחטיבת מערכי רדיו ותקשוב.

 

 

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x