$
ביטקוין

אלגומייזר הודיעה על רישום לנאסד"ק - על מת להשלים הנפקת ICO

לא מדובר על הנפקה חדשה אלה על הליך רישום בלבד; מנכ"ל אלגומייזר נעם בנד: "חברות כמו שלנו שפועלות בשווקים גלובליים מקבלות חשיפה טובה יותר באמצעות הרישום בארה"ב"

דרור רייך 15:1920.02.18

חברת אלגומייזר הנסחרת בת"א מדווחת היום (ג') למשקיעים כי החלה בתהליך רישום למסחר גם בבורסה בנאסד"ק באמצעות ADR. הערכת הזמן לרישום החברה הינה כחודשיים והיא מותנית באישור ה-SEC.  

חברת אלגומייזר הפועלת בעולם פיתוח תוכנות אוטומטיות לפרסום ושיווק באינטרנט עבור עסקים, דיווחה לאחרונה כי היא מעוניינת להיכנס עם חלק ממוצריה לתחום החם של טכנולוגית הבלוקצ'יין, ובכדי לממן זאת היא מעוניינת לבצע הנפקת ICO - Initial Coin Offering. לכך נועד הרישום בניו יורק, מתוך רצון לחשוף את החברה בפני משקיעים בשוק האמריקאי. במקביל פועלת אלגומייזר פועלת לביצוע ה-ICO, במטרה להטמיע את טכנולוגיית הבלוקצ'יין במוצרי החברה השונים.

 

הנפקה ICO היא גיוס כספים תמורת מטבעות קריפטוגרפים הנקראים טוקנים. הטוקנים מבוססי מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין ואית'ריום ולכן עם קבלתם, הם נכס סחיר בעל שוק משני אשר ניתן למכירה כמעט בכל עת. השווי של טוקנים כאלה עולה או ירד בעיקר לפי היכולת של מפתחי הפרויקט לקדם אותו כפי שהוציג למשקיעים בעת הגיוס, שנעשה באופן מקוון ובאמצעות ארנקים אלקטרוניים מבוססי מטבעות וירטואליים.

 

"החלפת הדיווח מעברית לאנגלית"

"הרישום בארה"ב יאפשר חשיפה טובה יותר שלנו לציבור מחוץ לישראל, מעכשיו שאנחנו כבר לא חברה קטנה" אמר ל"כלכליסט" נעם בנד מנכ"ל אלגומייזר. "לא מדובר בהנפקה חדשה אלה בהליך רישום, שלא יפגע במניה ולא ידלל את בעלי המניות. אנחנו פועלים בשווקים הבינלאומיים וקפיצה שכזו טובה ומועילה לחברות שפועלות בתחומים כמו שלנו. בנאסד"ק מבינים טכנולוגיה, גם האנליסטים וגם הסוחרים להערכתי זה ירים אותנו. למעלה מדובר על עלות זניחה ובסה"כ החלפת הדיווח מעברית לאנגלית", הוסיף בנד.

 

"הכסף שיגויס ב-ICO הוא צבוע (יש לו צבע) ויש לו מטרה מסוימת, הוא ייכנס לקופת החברה הציבורית אבל אי אפשר יהיה להשתמש בו לדברים אחרים. אנחנו נהייה חייבים לפעול לפי התוכנית שהצגנו למוצרי הפרסום מבוססי הלוקצ'יין לפי לוח הזמנים שנציב בפני המשקיעים", מסכם בנד.

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x