$
מט"ח וסחורות

רכישת ביטקוין בכרטיס אשראי בארה"ב? זה עומד להיות קשה יותר

הבנקים ג'יי.פי מורגן ובנק אוף אמריקה הודיעו כי הם אוסרים על רכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי אשראי - זאת "עקב חוסר היציבות והסיכון הקשורים בכך"

שירות כלכליסט 11:0303.02.18
מגבלות נוספות על המטבעות הקריפטוגרפיים, והפעם בארה"ב: הבנקים ג'יי.פי מורגן ובנק אוף אמריקה אוסרים על רכישת ביטקוין ומטבעות אחרים מסוגו בכרטיס אשראי. ההצהרה מצד ג'יי.פי מורגן נמסרה לאחר שרק בשבוע שעבר הודיע שיאפשר רכישה של מטבעות אלה באשראי, ובנק אוף אמריקה וסיטיגרופ מסרו אז כי הם בוחנים את הנושא.

 

 

"נכון לעכשיו אנחנו לא מטפלים ברכישות של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי אשראי, עקב חוסר היציבות והסיכון הקשורים בכך", כך אמר אתמול (ו') דובר ג'יי.פי מורגן ל-CNBC, "נחשוב ונדון בנושא בהמשך". מטעם בנק אוף אמריקה נמסרה אתמול הצהרה דומה.

 

 צילום: שי סלינס

 

 

החדשות מגיעות לאחר שהביטקוין ירד אתמול מתחת ל-8,000 דולר - פחות מהשיא שקבע באמצע דצמבר - 19 אלף דולר - לאחר עלייה של כ-2,000% בתוך שנה. מטבעות קריפטוגרפיים נוספים נפלו גם כן בשבועות האחרונים, חלקם בשיעורים גדולים משל הביטקוין.

 

מה דעתך על מניית JP MORGAN:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

 

חברת האשראי Capital One Financial הודיעה בחודש שעבר שהחליטה לאסור על קניית מטבעות קריפטוגרפיים עם כרטיסיה, וחברת Discover Financial Services אוסרת למעשה על רכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי האשראי שלה מאז 2015.

 

 

 

עם זאת, מספר חברות הקלו על לקוחותיהן לרכוש ביטקוין בחודשים האחרונים. ביום רביעי הודיעה חברת התשלומים Square של ג'ק דורסי שרוב לקוחות אפליקציית המזומן שלה יכולים לסחור בביטקוין. אך בינתיים אפליקציית הסחר במניות Robinhood מפסיקה לאפשר סחר בביטקוין ואת'ריום בחמש מדינות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x