שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

בריינסוויי מנפיקה מניות לקבוצת משקיעים בהובלת הפניקס

מפתחת הקסדות הרפואיות תגייס בהנפקה כ-8-10 מיליון דולר, שיוזרמו לחברה; לפני כשבועיים פרסמה את דוחות הרבעון השלישי, בהם רשמה הפסד של 1.8 מיליון דולר

גולן חזני 19:4810.12.17
חברת בריינסוויימגייסת הערב כ-8-10 מיליון דולר (כ-35 מיליון שקל) שקל בהנפקת מניות לקבוצת משקיעים בהובלת חברת הביטוח הפניקס, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בכ-15% ממניות בריינסוויי, כשכספי הגיוס יוזרמו לתוך החברה.

 

ההנפקה נעשית במחיר של 15 שקל למניה, כ-8% מתחת למחיר הסגירה בבורסה היום.

 

 

בריינסוויי פרסמה לפני כשבועיים את דוחות הרבעון השלישי, בהם הציגה הפסד גבוה של 1.8 מיליון דולר - סכום שקרוב להיקף הגיוס הערב - אף שרשמה שיא בהכנסותיה הרבעוניות. ההפסד היה גבוה פי 3 מההפסד ברבעון המקביל ב-2016. ברבעון השני של השנה הפסידה החברה חצי מיליון דולר לאחר שינוי אסטרטגי שביצעה. ההכנסות הסתכמו ב-3 מיליון דולר, גידול של 27% ביחס לרבעון המקביל.

 

בריינסוויי מפתחת קסדות רפואיות לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. במסגרת השינוי במודל העסקי חזרה החברה להתמקד בעיקר בהשכרת מערכות ללקוחות, במקום במכירתן. בשנים 2013-2015 פעלה בריינסוויי במודל של השכרת מערכות, אך המנכ"ל הקודם, גיא איזיקיאל, בחר לעבור למודל של מכירה. המנכ"ל הנוכחי, יעקב מיכלין, החזיר בתחילת השנה את החברה למודל ההשכרות.

 

 

יעקב מיכלין יעקב מיכלין צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x