$
בורסת ת"א

חוזה סימולטורים חדש לאלביט מערכות מול חיל האוויר הישראלי

החברה תספק ותפעיל את הסימולטורים למטוסי התובלה שמשון וקרנף; תקופת ההסכם עומדת על 13 שנה - אלביט מערכות תקבל בתמורה 74 מיליון דולר

שיר רייטר 12:0106.12.17

אלביט מערכות תספק לחיל האוויר הישראלי סימולטורים בהיקף של 74 מיליון דולר. על פי הודעה ששיגרה החברה לבורסה, החוזה שנחתם מול משרד הביטחון יימשך 13 שנה, ויכלול גם את תפעול הסימולטורים.

אלביט מערכות תקים ותפעיל את מרכז האימון למטוסי התובלה של החיל ("שמשון"/C-130J ו"קרנף"/C-130H) ותספק שני סימולטורים מקושרים המאפשרים אימון הן ברמת היחיד והן ברמת הטייסת. כמו כן, תספק החברה סימולטור לצוותי הקרקע שמאפשר תרגול מדמה מציאות של כלל פעולות האחזקה המבוצעות על המטוס. החוזה יכלול שלב הקמה שיימשך כשלוש שנים ועוד עשר שנות הפעלה. 

בצלאל מכליס מנכ"ל אלביט מערכות בצלאל מכליס מנכ"ל אלביט מערכות צילום: אוראל כהן

 

יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי טיס באלביט מערכות, אמר: "אנו גאים על הבחירה של משרד הביטחון הישראלי בנו, בעיקר מאחר שהיא באה לאחר סיומה המוצלח של תוכנית ההשבחה למטוסי ה-C-130H של חיל האוויר הישראלי. זו דוגמא נוספת להובלה הטכנולוגית והמבצעית של אלביט מערכות בתחום האימון והסימולציה, והיא מעידה על הביקוש הגובר במדינות רבות לפלטפורמות סימולציה כוללות ומקושרות, אשר משפרות את איכות האימון תוך צמצום בשעות טיסה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x