שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מנכ"לית חברת הגמל של פסגות ענת כנפו-תבור עוזבת את בית ההשקעות

אחרי 17 שנה בבית ההשקעות, כולל מועמדות לתפקיד מנכ"לית הקבוצה, יוצאת כנפו תבור לדרך חדשה; המנכ"ל ברק סורני: "כנפו-תבור מנהלת מוערכת בכל התעשייה הפיננסית"

רחלי בינדמן 13:0720.11.17

ענת כנפו-תבור, מנכ"לית פסגות גמל ופנסיה, עוזבת את בית ההשקעות - לאחר 17 שנה בקבוצה בשורה של תפקידים. כנפו-תבור אף היתה מועמדת לתפקיד מנכ"לית בית ההשקעות לפני שנה, לאחר פרישתו של חגי בדש, מינוי שבו זכה בסופו של דבר ברק סורני המנכ"ל הנוכחי.  

כנפו תבור היא מוותיקי פסגות ובין היתר הייתה שותפה למהלך קליטת קופות הגמל של פריזמה בשנת 2009 והפיכת הגוף הממוזג לחברת הגמל הגדולה בישראל. לפני שהפכה למנכ"לית חברת הגמל ניהלה את משאבי האנוש של הקבוצה.  

 

המנכ"ל הקודם חגי בדש היה אחראי על קידומה של כנפו-תבור לתפקיד מנכ"ל חברת הגמל - אותו מילא בעצמו לפני שמונה למנכ"ל בית ההשקעות. כאשר הודיע על עזיבתו לפני יותר משנה וחצי, שמה של כנפו תבור היה השני שעלה כמחליפה אפשרית, לאחר שטל קדם, המשנה למנכ"ל, ויתר על התפקיד. בסופו של דבר המינוי לא יצא לפועל כאמור, כאשר זהבית כהן יו"ר קרן אייפקס, הבעלים של פסגות, בחרה את סורני לתפקיד.

 

לאחר ההודעה על מינויו של סורני היו שהעריכו שכנפו-תבור תעזוב את פסגות, ואולם היא בחרה להמשיך בתפקיד לאחר שקיבלה מסורני גיבוי מלא. ההחלטה לעזוב כיום נובעת מסיבות אישית ואינה נוגעת לצעד של מעבר למקום עבודה אחר בשלב זה. עדיין לא ברור מי ימלא את תפקידה אך סורני נוהג מאז שנבחר לתפקיד להעדיף קידום של עובדים מתוך פסגות על פני הבאת גורמים מבחוץ.

 

סורני מסר: "ענת הינה מנהלת מוכשרת ומוערכת, לא רק בתוך קבוצת פסגות אלא בכל התעשייה הפיננסית. לאורך השנים היתה ענת דוגמה מוצלחת לדרג ניהולי מוכשר אשר צמח יחד עם הארגון. אני מבקש להודות לענת על התרומה הרבה, על המקצועיות, הנאמנות לארגון, היושרה המובילות והמנהיגות אשר היוו נכס לבית ההשקעות. ענת הוכיחה לאורך השנים במגוון התפקידים בהם כיהנה כי ביכולתה להצליח בכל תחום בו תבחר ואני בטוח כי היא תצליח גם בדרכה החדשה".

 

 

ענת כנפו-תבור ענת כנפו-תבור

בטל שלח
    לכל התגובות
    x