$
בורסת ת"א

הבורסה בת"א משיקה לוח הנפקות מרוכז

מדובר בהנפקות פתוחות וצפויות. הנתונים יוצגו בדף הבית במערכת ה"מאיה" של הבורסה, תחת הלשונית "הנפקות צפויות"

שירות כלכליסט 10:5015.11.17

הבורסה של ת"א מוסיפה פריט חדש למידע המדווח מטעמה לציבור: החל מהיום תספק הבורסה מידע מעודכן על נתוני ההנפקות הפתוחות וההנפקות הצפויות בקרוב. נתונים אלה יוצגו בדף הבית במערכת ה"מאיה" של הבורסה, תחת הלשונית "הנפקות צפויות" - המידע ירוכז בשתי טבלאות, האחת תרכז את נתוני ההנפקות הפתוחות והשנייה את אלה של העתידיות.  

טבלת ההנפקות הפתוחות תספק נתונים הלקוחים מדוחות ההצעה המידיים שדווחו ע"י החברות המנפיקות, ותציג את הנתונים המרכזיים הדרושים לשם השתתפות בהנפקה - מועדי המכרז, החברה המנפיקה, ני"ע המוצעים, מגבלות מחיר/כמות, דירוג ועוד. כמו כן יינתן קישור לדוח ההצעה עצמו, על מנת לאפשר למשקיעים לגשת למידע המלא.

 

טבלת ההנפקות העתידיות תכלול מידע לגבי הנפקות לציבור הצפויות בעתיד הקרוב, בשלב שעדיין אילן להן תאריך מכרז פתוח לציבור. הטבלה תכלול מי על ההנפקות הצפויות של חברות אג"ח חדשות, חברות מניות חדשות והרחבות סדרה של ניירות ערך סחירים. הטבלה תתספק קישורים לדיווחים הרלוונטיים בכל הנפקה העומדת על הפרק - בכלל זה טיוטת תשקיף, תשקיף להשלמה, שטר הנאמנות ומצגת. לטיוטת התשקיף.

 

לטבלת ההנפקות הפתוחות לחצו כאן ; לטבלת הנפקות עתידיות לחצו כאן .

 

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה אמר על הוספת הדיווחים כאמור: "אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת המידע לציבור הרחב, אשר איננו משתתף כיום בהנפקות של חברות קיימות וחדשות, בדומה לנעשה בעולם. מהלך זה מבוצע כחלק מיישום התוכנית האסטרטגית של הבורסה, השואפת להגדיל את מעורבות הציבור בשוק ההון ובמסחר בבורסה".

  

איתי בן זאב מנכ"ל בורסת תל אביב איתי בן זאב מנכ"ל בורסת תל אביב צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x