שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

מנכ"ל חדש ומשקה חדש: קוקה קולה עם עלייה ברווח וירידה בהכנסות

החברה סיימה את הרבעון השלישי עם רווח של 1.45 מיליארד דולר והכנסות של 9.08 מיליארד דולר; הרווח המתואם עמד על 50 סנט - הצפי עמד על 49. המנכ"ל ג'יימס קווינסי: "מרוצה מההתקדמות ומהתוצאות, הארגון מבצע את השינויים התרבותיים ההכרחיים"

שירות כלכליסט 14:5825.10.17

קוקה קולה חותמת רבעון שלישי: ממוקד עסקיה שבאטלנטה ג'ורג'יה דיווחה היום (ד') ענקית המשקאות האמריקאית על עלייה ברווח הרבעוני ל-1.45 מיליארד דולר, או 33 סנט למניה - בהשוואה ל-1.05 מיליארד דולר או 24 סנט למניה ברבעון השלישי של 2016.  

הרווח המתואם (מנוכה השפעות חד פעמיות) עמד על 50 סנט למניה, בשעה שהצפי בשוק עמד על 49 סנט למניה.

 

הכנסות קוקה קולה בתקופת הדוח עמדו על 9.08 מיליארד דולר, לעומת 10.63 מיליארד דולר ברבעון המקביל - וגם במקרה זה מעל הצפי, שעמד עד 8.73 מיליארד דולר.

 

מה דעתך על מניית COCA COLA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

זהו הרבעון המלא הראשון של קוקה קולה תחת המנכ"ל ג'יימס קווינסי (James Quincey), שנכנס לתפקידו בחודש מאי, חמישה חודשים לאחר ההודעה על המינוי. "אני מעודד מההתקדמות שלנו ומהתוצאות. הביצועים שלנו משקפים את הכוח של הארגון, הפועל להשגת היעדים שלו תחת ההתחייבויות הפיננסיות, תוך ביצוע השינויים המבניים והתרבותיים ההכרחיים", אמר קווינסי לאחר פרסום הדוח.

 

החברה המשיכה גם ברבעון זה לפעול להרחבת תמהיל המוצרים של החברה, בניסיון להרחיב את ההיצע, לנוכח שינוי הדרגתי בהעדפות הצרכנים. במסגרת זו השיקה החברה במהלך הרבעון את משקה הקוקה קולה זירו שוגר והרחיבה את פעילות התה והקפה שלה.

 

קוקה קולה שמרה על תחזית הרווח המתואם שלה לשנת 2017 ללא שינוי, על בין קיפאון לירידה של 2% בהשוואה ל-2016, אותה סיימה קוקה קולה ברווח מתואם של 1.91 דולר למניה. תחזית האנליסטים לשנת 2017 עומדת על 1.90 דולר למניה.

 

מניית קוקה קולה, הנמנית על המדד היוקרתי דאו ג'ונס, עלתה ב-11.4% מתחילת השנה - מול עלייה של 14.8% במדד S&P 500 ושל 18.6% בדאו ג'ונס.

 

 

קוקה קולה זירו קוקה קולה זירו צילום: vox efx/flickr

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x