$
בורסת ת"א

מתרחבת בעולם: קופיקס תפתח רשת בתי קפה בטורקיה

קופיקס הישראלית צפויה להחזיק 20% מהחברה בטורקיה, אך לא תשקיע בה כסף. 80% מהחברה יוחזקו על ידי שותפים מקומיים שיעמידו את המימון להקמת רשת בתי הקפה הטורקית

גיל קליאן 17:1831.08.17

קופיקס מתרחבת בעולם - הרשת דיווחה היום (ה') על הסכם להקמת רשת בתי קפה בטורקיה. קופיקס צפויה להחזיק 20% מהמיזם המשותף.

 

רשת בתי הקפה בטורקיה תנוהל באמצעות חברה אנגלית, כאשר 20% מניות החברה האנגלית יוחזקו על ידי קופיקס הבורסאית בישראל, ו-80% על ידי שותפים מקומיים ששמם לא דווח. קופיקס דיווחה כי השותפים שלה להקמת הרשת יעמידו את המימון להקמת הפעילות באמצעות הלוואת בעלים, כאשר קופיקס תעניק לחברה המשותפת שירותי יעוץ, ליווי והדרכה.

מה דעתך על מניית קופיקס גרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בעבר דיווחה קופיקס על הסכם דומה לפתיחת רשת בתי קפה ברוסיה. קופיקס החלה לפעול ברוסיה ב-2016. כיום, פועלים שישה בתי קפה במוסקבה, מתוכם שניים בהפעלה עצמית וארבעה בזכיינות. בנוסף, נחתמו 17 הסכמים לפתיחת סניפים על ידי זכיינים. הרשת פועלת במתכונת דומה לישראל, והמוצרים נמכרים בה במחיר אחיד של 50 רובל (כ-3 שקלים).

 

לפני שבועיים הודיע מנכ"ל החברה, חיים אהרון, על פרישה. למחליפו מונה יקי ודמני. ודמני עסק בתחום המזון במשך כעשור. הוא שימש בעבר בתפקיד סמנכ"ל המכירות של עלית ומנכ"ל חברת טמפו, והיה ממחדירי מותג הקפה ILLY לישראל, בהיותו סמנכ"ל המכירות של עלית.

 

 

אבי כץ, מייסד קופיקס אבי כץ, מייסד קופיקס צילום: אוראל כהן

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x