$
בורסת ת"א

אשטרום קבוצה: ההכנסות עלו ב-6% - הסתכמו ב-833 מיליון שקל

החברה סיימה את הרבעון השני עם רווח נקי של 43 מיליון שקל, לעומת 16 מיליון שקל ברבעון המקביל. מגזר קבלות בנייה ותשתיות בישראל רשם עלייה של 8.6% בהכנסות ל-565 מיליון שקל

אורן פרוינד 14:0530.08.17

אשטרום קבוצה סיימה את הרבעון השני של 2017 עם עלייה של 5.9% בהכנסות ל-832.8 מיליון שקל. זאת בהשוואה להכנסות של 786.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. העלייה בהכנסות נבעה בעיקר מהפעילות במגזרי קבלנות בניה ותשתיות בישראל; יזמות נדל"ן למגורים בחו"ל וקבלנות בנייה ותשתיות בחו"ל.  

במגזר קבלנות בנייה ותשתיות בישראל נרשמה עלייה  של 8.6% בהכנסות ל-564.6 מיליון שקל; מגזר יזמות נדל"ן למגורים בחו"ל הציג צמיחה של 48.3% בהכנסות ל-33.1 מיליון שקל; מגזר קבלנות ביניה ותשתיות בחו"ל הציג עלייה של 48% בהכנסות לכ-32.1 מיליון שקל.

 

בשורה התחתונה רשמה קבוצת אשטרום ברבעון השני רווח נקי של 42.9 מיליון שקל, לעומת 16 מיליון שקל ברבעון המקביל. לעלייה בשורת הרווח תרמה גם (מעבר לשיפור בהכנסות) ירידה בהוצאות המימון נטו והמשך הליך השבחת הנכסים של החברת הבת אשטרום נכסים.

 

קבוצת אשטרום פועלת בתחומי הקבלנות, התשתיות, הזכיינות, יזמות ונדל"ן מניב. בתחום היזמות פועלת הקבוצה באמצעות חברת 'אשדר', העוסקת בפיתוח, שיווק ומכירה של שכונות מגורים בכל רחבי הארץ.

 

בשווקים הבינלאומיים פועלת קבוצת אשטרום בתחומי הקבלנות, הייזום למגורים והנכסים המניבים במספר מדינות, לרבות באמצעות החברה הבת אשטרום נכסים. השליטה בקבוצת אשטרום נמצאת בידי 5 משפחות (נוסבאום, גירון, משורר, רובין וליפשיץ), המחזיקות יחד בכ-59% ממניות הקבוצה. כיו"ר החברה מכהן רמי נוסבאום, ומנכ"ל החברה הוא מר גיל גירון.

 

 

מימין: מנכ"ל אשטרום קבוצה גיל גירון והיו"ר רמי נוסבאום מימין: מנכ"ל אשטרום קבוצה גיל גירון והיו"ר רמי נוסבאום צילום: ישראל הדרי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x