$
בורסת ת"א

הקניונים ממשיכים לצמוח: עלייה בהכנסות וברווחים של עזריאלי

החברה סיימה את הרבעון השני עם רווח של 641 מיליון שקל, מול 244 מיליון שקל ברבעון המקביל. רווחי השערוכים תרמו 409 מיליון שקל לשורה התחתונה בדוחות

אורן פרוינד 11:2116.08.17

קבוצת עזריאלי דיווחה היום (ד') על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני והציגה המשך שיפור בהכנסות משכירות וברווחים, בעיקר הודות לרווחי שיערוכים.  

ה-NOI הרבעוני צמח בכ-7% והסתכם ב-343 מיליון שקל, לעומת כ-321 מיליון שקל ברבעון המקביל. ה-FFO הסתכם ב-258 מיליון שקל, לעומת כ- 232 מיליון שקל ברבעון המקביל - עלייה של 11%. 

 

בסיכום הרבעון רשמה הקבוצה רווח נקי של 641 מיליון שקל, לעומת 244 מיליון שקל ברבעון המקביל. הזינוק נובע ברובו מרווח משערוכים, שעמד ברבעון המדווח על 409 מיליון שקל.

 

ה-NOI מנכסים בישראל הסתכם בכ- 296 מיליון שקל, לעומת כ-289 מיליון שקל ברבעון המקביל - עלייה של 2%. במהלך הרבעון נרשמה עלייה של 5.8% בפדיונות בקניוני עזריאלי (בהשוואה לרבעון מקביל). בנטרול קניון ראשונים, שנפתח בסוף הרבעון הראשון השנה, שיעור העלייה בפדיונות עומד על 1.6%.

 

לעזריאלי שמונה פרויקטים בשלבי ייזום והקמה שונים בהיקף של כ-510 אלף מ"ר (לא כולל מגדל עזריאלי שרונה שבנייתו הסתיימה ברבעון השני) בבעלות החברה נכסים מניבים בשטח כולל להשכרה של מעל 1.1 מיליון מ"ר (לעומת כחצי מיליון מ"ר במועד ההנפקה).

 

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי, אמרה לאחר פרסום הדוחות כי "בימים אלה התחלנו באכלוס מגדל המשרדים עזריאלי שרונה, המגדל הגבוה בישראל, עם שטח המשרדים הגדול ביותר בבניין אחד. על אף המורכבות האדירה של הפרויקט, השלמנו את בנייתו מוקדם מהמתוכנן, על מנת לאפשר לשוכר הראשון להיכנס למגדל כבר בחודש שעבר".

 

דנה עזריאלי דנה עזריאלי צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x