$
בשולי החדשות

מארק, חולצה אפורה: צוקרברג לובש טי-שירט ביותר מ-300 דולר, עכשיו גם אתם יכולים

צוקרברג חשף בעבר כי ארון הבגדים שלו מלא בחולצות אפורות יוקרתיות ממותג האופנה האיטלקי ברונלו קוצ'ינלי, שעולות בין 300-400 דולר לחולצה. מנכ"ל חברת פרש קלות'ינג החליט לייצר עותק מדויק שלהן במחיר של 46 דולר "בלבד"

שירות כלכליסט 17:2923.07.17

בדומה לסטיב ג'ובס לפניו, גם מארק צוקרברג מקפיד ללבוש בכל יום את אותו הדבר: חולצת טי אפורה, סווטשירט כחולה, ג'ינס ונעלי נייקי. מנכ"ל פייסבוק כבר חשף כי יש לו ארון מלא באותן חולצות אפורות. עם זאת, לא מדובר בחולצה פשוטה של היינס, אלא צוקרברג המיליארדר מזמין את אוסף החולצות שלו ממותג האופנה האיטלקי ברונלו קוצ'ינלי, והן עולות בין 300-400 דולר לאחת.

ארון חולצות טי שירט של צוקרברג ארון חולצות טי שירט של צוקרברג

 

 

כעת קלאוס בושרויתנר, מנכ"ל חברת פרש קלות'ינג (Vresh Clothing) החליט לבחון את החולצות של צוקרברג לעומק ולייצר העתק שלהן או "קרוב ככל האפשר למקורי". בושרויתנר בחן את הבד, את הצבע ואפילו את האורך של החולצה כדי לייצר העתק מדויק.

 

"חולצת צוקרברג" שיצר מוצעת למכירה עבור 46 דולר. החולצה מיוצרת באיטליה והרווחים מיועדים ליוזמת צוקרברג צ'ן, עמותת הצדקה שהקים צוקרברג ביחד עם אשתו פריסיליה צ'ן. עם זאת, מהעמותה נמסר כי צוקרברג ואשתו לא קשורים בשום דרך ליוזמה. בושרויתנר אף סירב לומר אם יצר קשר עם צוקרברג לפני שהחל לשווק את החולצות על שמו.

 

 

צוקרברג, חולצה אפורה צוקרברג, חולצה אפורה צילום: גטי אימג'ס

 

 

באתר האינטרנט שהקים במיוחד למכירת החולצות, מתאר בושרויתנר את הצבע כצוקר – אפור. "הבד הופך את החולצה לרכה, העור שלכם יודה לכם", נכתב באתר.

 

 

קלאוס בוכרויטנר קלאוס בוכרויטנר צילום: twitter@Klaus Buchroithner

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x