$
בורסת ת"א

מניית קנדה ישראל קיבלה מאנטרופי מחיר יעד גבוה

חברת הייעוץ סבורה שמנייתה של חברת הנדל"ן שווה 45% יותר ממחיר השוק - 3.6 שקלים

גולן חזני 07:3119.07.17

חברת הייעוץ אנטרופי החלה לסקור את קבוצת קנדה ישראל, ובסקירה שפרסמה העניקה מחיר יעד של 5.2 שקלים למניה - 45% מעל מחיר השוק, שהוא 3.6 שקלים.

 

החברה נסחרת לפי שווי של 734 מיליון שקל ועוסקת באיתור ומימוש הזדמנויות בענף הנדל"ן, בעיקר בתל אביב, הרצליה, רמת השרון והוד השרון. "הניסיון והמוניטין של הקבוצה ובעלי השליטה בהקמת מגוון סוגי פרויקטים, בהם נדל"ן יזמי, מניב וארגון קבוצות רכישה, מקנה לה גמישות באופן הביצוע של כל פרויקט, תוך השקעת מרכיב הון עצמי קטן יחסית וקבלת רווחים בשלבים מוקדמים של הפרויקטים", מציין האנליסט צביקה בק מאנטרופי.

 

הנכסים מניבים והנכסים בהקמה של החברה הם בעיקר בתחום המשרדים, בשווי מוערך של 347 מיליון שקל, מתוכם 150 מיליון בפרויקטים מידטאון ודה וינצ'י בתל אביב. במידטאון יש גם פרויקט מגורים שכולל 337 דירות ומצוי בשלב מתקדם, ו־75 אלף מ"ר משרדים ש־99% מתוכם נמכרו, ואמורים להניב תזרים של 60 מיליון שקל עד סוף 2018.

 

כמו כן, שלשום (ב') החליטה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב לאשר את תוכנית המתאר של רובע גלילות שבו ייבנו 10,000 דירות. 700 מהן ייבנו על ידי קנדה ישראל, שמשווקת בימים אלה את הדירות - עוד לפני אישור התוכנית - במיליון שקל לדירה.

 

הסיכונים העיקריים לחברה, מציין בק, הם חשיפה לשינויי מאקרו בכלל ושינויים בענף הנדל"ן בפרט, "שייתכן שינבעו משינויים רגולטוריים או עליית ריבית שישפיעו על הביקוש ו/או על ההיצע בענף, ויביאו לירידת מחירי המכירה ולהשפעה שלילית על תוצאות החברה".

 

 

מימין: ברק רוזן ואסף טוכמאייר בעלי השליטה בקנדה ישראל מימין: ברק רוזן ואסף טוכמאייר בעלי השליטה בקנדה ישראל צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x