$
בורסת ת"א

רכש חדש לורמוס: מנהל השקעות ותיק מפסגות

אילן רוקח יצטרף באוגוסט לקרן הגידור נוקד של ורמוס ושלומי ברכה, ואמור לחזק את תחום ההשקעות בחו"ל

רחלי בינדמן 07:3219.07.17

רכש חדש לקרן הגידור נוקד של רועי ורמוס ושלומי ברכה: אילן רוקח, ממנהלי ההשקעות הותיקים והמוערכים של בית ההשקעות פסגות, שאותו ניהל בעבר ורמוס. 

רוקח, שמסכם 20 שנה בפסגות, ומכיר היטב את ורמוס, יעזוב את פסגות באוגוסט ויצטרף לצוות ניהול ההשקעות של שתי הקרנות של נוקד – נוקד אופורטיוניטי, המתמחה בהשקעה באג"ח שהוקמה בסוף 2013, גייסה סכום גבוה של 900 מיליון שקל ונסגרה לכניסת משקיעים חדשים בסוף 2015; וקרן נוקד אקוויטי שהוקמה בתחילת 2016 וגייסה גם היא סכום מדהים של 800 מיליון שקל עד כה.

 

מי שמובילים את ניהול ההשקעות של שתי הקרנות הם ורמוס, ברכה ושי יצחקי, שהצטרף בתחילת 2016, ונחשב אחד ממנהלי ההשקעות המוערכים בשוק ההון, שעזב את תפקידו כמנהל השקעות כספי העמיתים בהפניקס לטובת נוקד.

 

רוקח שימש מנהל השקעות בחברת קרנות הנאמנות של פסגות ועבד תחת סמנכ"ל ההשקעות של הקרנות, ערן מונטל. אף שנכלל פעמיים בדירוג מנהלי הקרנות המצטיינים של "כלכליסט" (ב־2012 וב־2014), הוא כמעט שלא התבטא בפומבי. עם זאת, הוא מוכר היטב בקהילת שוק ההון, ולפיכך מדובר באובדן לבית ההשקעות.

 

רוקח מתמחה בעיקר בהשקעות במניות בחו"ל בדגש על ארה"ב - מה שעשוי לסמן גם רצון של נוקד להתחזק בתחום ההשקעות במניות חו"ל. אין זו הפעם הראשונה שורמוס "גונב" אנשים מפסגות. הראשון היה שלומי ברכה, שכיהן כמנהל ההשקעות הראשי של פסגות ושחבר לורמוס לצורך הקמת נוקד.  

 

אילן רוקח אילן רוקח

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x