$
בורסת ת"א

אשטרום תבצע את פרויקט דה וינצ'י בת"א - עבור 700 מיליון שקל

אקרו נדל"ן וקנדה ישראל הודיעו לאשטרום קבוצה על בחירתה כקבלן הביצוע של שני המגדלים, אשר יוקמו בפינת קפלן-דה וינצ'י. תקופת הביצוע של הפרויקט עומדת על 5 שנים

מיקי גרינפלד 10:2809.07.17

אשטרום קבוצה תהיה הקבלן המבצע בפרויקט הנדל"ן המשותף של אקרו נדל"ן וקנדה ישראל בתל אביב - חוזה שצפוי להכניס לחברה כ-700 מיליון שקל. כך הודיעה היום (א') קבוצת אשטרום בדיווח לבורסה.  

הפרויקט המדובר ממוקם בפינת הרחובות לאונרדו דה וינצ'י וקפלן, הוא כולל שני מגדלים בני 42 קומות כל אחד, ו-375 יחידות דיור בסך הכול - שרובן הגדול נמכר. ההשקעה הכוללת בו מוערכת בכ-2 מיליארד שקל, ומועד השלמתו צפוי תוך 5 שנים. הניהול ההנדסי של הפרויקט הוא בידי חברת וקסמן גוברין גבע.

 

אקרו נדל"ן וקנדה ישראל הודיעו לאשטרום ביום חמישי כי היא נבחרה כקבלן הביצוע של המגדלים.  אשטרום קבוצה מבהירה בהודעתה כי הסכם ההתקשרות בהסכם הביצוע כפוף להשלמת המו"מ בין הצדדים וחתימה על הסכם מחייב.

 

רמי נוסבאום, יו"ר קבוצת אשטרום, ציין: "פרויקט זה מהווה המשך מוצלח לעבודה המשותפת של קבוצת אשטרום עם חברת קנדה ישראל ועם חברת אקרו נדל"ן בפרויקט מגדל הגימנסיה, ובנוסף מגדל אקרו ומגדל אלפא של אקרו נדל"ן במתחם יצחק שדה".

 

השליטה בקבוצת התשתיות והנדל"ן אשטרום נמצאת בידי 5 משפחות (נוסבאום, גירון, משורר, רובין וליפשיץ), המחזיקות יחד ב-58.7% ממניות הקבוצה. גיל גירון מוביל את החברה כמנכ"ל לצדו של היו"ר נוסבאום. בעלי השליטה באקרו נדל"ן הם צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקבי, את קנדה ישראל מובילים בעלי השליטה ברק רוזן ואסף טוכמאייר.   

 

מניית אשטרום קבוצה טיפסה בכ-23.5% מתחילת 2017, בהשוואה לעלייה של 15% במדד ת"א 90 ועלייה של 14.5% בת"א נדל"ן, שעל שניהם היא נמנית.

 

את שנת 2016 סייימה אשטרום עם עלייה של כ-22.2% ברווח הנקי (בהשוואה לשנה קודמת), שהסתכם בכ-162.2 מיליון שקל. עיקר העלייה מיוחסת לפרויקטי חוצות המפרץ, מגדלי הוד השרון ופעילות חברת מפעילת הרכבת הקלה בירושלים סיטיפס. הכנסות החברה בשנה שחלפה עמדו על 3.4 מיליארד שקל – עלייה של כ-6%.

 

 

הדמיית פרויקט דה וינצ'י
הדמיית פרויקט דה וינצ'י הדמיה: סטודיו 84

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x