שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מהסדר חוב לגיוס הון: מירלנד גייסה 48 מיליון שקל בהנפקה

החברה השלימה את השלב המוסדי של גיוס ההון, בהנפקת מניות ואופציות - במסגרתו נרשמו ביקושים בסכום של כ-61 מיליון שקל

אורן פרוינד 16:1029.06.17

חברת הנדל"ן מירלנד שהשלימה רק לפני חצי שנה הסדר חוב השלימה אתמול בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת המניות וכתבי האופציה שלה בבורסה בתל-אביב. במסגרת השלב המוסדי של ההנפקה, נרשמו ביקושים בהיקף כולל של כ-61 מיליון שקל.

 

בשלב זה בחרה החברה לגייס כ-48 מיליון שקל מהמשקיעים המסווגים. השלב הציבורי צפוי להתקיים בימים הקרובים. את הנפקת מירלנד הובילו החתמים ווליו בייס, ברק קפיטל, דיסקונט חיתום ומנורה חיתום.

 

חברת מירלנד דיוולופמנט, בניהולו של רומן רוזנטל, עוסקת באמצעות חברות בנות ברכישה, ייזום ופיתוח של פרויקטים בתחום הנדל"ן ברוסיה. פרויקט הדגל של החברה, פרויקט "טריומף פארק" בסנט פטרסבורגהינו בהיקף של כ-8,500 יחידות דיור. בנוסף לחברה פעילות בתחום הנכסים המניבים ברוסיה.

 

החברה הנפיקה למשקיעים יחידות הכוללות מניות ושני סוגים של כתבי אופציה. המניות הונפקו לפי מחיר של 2.652 שקל למניה, כאשר האופציות ניתנות למימוש למניות החברה במהלך תקופות של 2 ו-3 שנים תמורת מחירי מימוש של 3.8 ו-4.2 שקל למניה, בהתאמה.

 

מירלנד דיווחה בתחילת חודש יוני על מכירת חטיבת קרקע בשטח של כ-11 דונם בפרויקט המגורים "טריומף פארק" בסנט פטרסבורג תמורת כ-5.2 מיליון דולר - התמורה היתה גבוהה בכ-5% מהערכת שווי של מעריך שווי חיצוני. כמו כן, החברה הודיעה על תחילת  שיווק יחידות דיור בשלב החמישי של הפרויקט. בשבועיים הראשונים למכירות שווקו בפרויקט 104 דירות בשטח כולל למכירה נטו של כ-5,163 מ"ר.

 

פרוייקט "טריומף פארק" בסנט פטרסבורג הוא פרוייקט הדגל של מירלנד. מדובר בפרוייקט בהיקף כולל של כ-8,500 יחידות דיור, המתבצע בשמונה שלבים, ושבמסגרתו מוקם גם בניין יוקרה נוסף. עד כה נמכרו 2,486 יחידות דיור בשלושת השלבים הראשונים. בשלב הרביעי הנמצא בשלבי בנייה מתקדמים, נמכרו יותר מ-1,000 יחידות דיור, מתוך מספר כולל צפוי של 1,244 יחידות דיור. במסגרת השלב החמישי יוקמו 1,510 יחידות דיור, והחברה צופה מכירות של כ-120 מיליון דולר.  

 

רומן רוזנטל מנכ"ל מירלנד רומן רוזנטל מנכ"ל מירלנד צילום : אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x