$
שווקי חו"ל

מטומי ממשיכה להצטמצם: ויתרה על תפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות ואירגנה מחדש את ההנהלה

מנכ"ל מטומי: "במטומי יש כעת שדרת ניהול חזקה וצרה. נכון להיום יש במטומי כ-450 עובדים, מתוכם 220 בישראל ואני מאמין שבסוף התהליך יישארו כ-300 עובדים"

דרור רייך 15:5614.06.17

בהמשך לדיווחים של מטומי בחודש שעבר על תוכנית אסטרטגית שתכלול התמקדות בפעילות ליבה (וידאו ומובייל) ויציאה מפעילויות שאינן בליבת העסקים של החברה, הודיעה היום (ד') חברת הפרסום המקוון על שינויים במבנה הניהולי הבכיר של החברה.

 

 

 

 

 

קרן פארג' קריגר, שנמצאת 9 שנים בחברה ומכהנת כמנהלת כספים וכחברה בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 3 שנים, קודמה לתפקיד סמנכ"ל הכספים הראשי של החברה במקומו של שגיא נירי, שעבר לתפקיד המנכ"ל.

 

 

מה דעתך על מניית אוטומקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

גיל קליין, 11 שנים במטומי, ששימש כסמנכ"ל המדיה, ומכהן כחבר בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 3 שנים קודם למנהל Mobfox, פלטפורמת הפרסום מבוססת המובייל של החברה.

 

עידו ברש, 5 שנים במטומי, מתוכם 4 שנים היועץ המשפטי של החברה, יכהן גם כסגן נשיא לפיתוח אסטרטגי ויאיר גרין מונה כסמנכ"ל Engineering בחברה. בנוסף, עידו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיה הראשי של החברה, יעזוב את החברה.

 

"בהמשך לשינויים שעוברים על החברה החלטנו להתמקד ב-4 יחידות מוצר, ואני לא צריך במבנה הזה CTO (סמנכ"ל הטכנולוגיה) שיושב מלמעלה. אלה ארבעה ראשי קבוצת פיתוח חזקים שמפוקסים על המוצר שלהם ויודעים מה לעשות ולא צריכים מישהו שיפריע להם", הסביר נירי, שהחליף באפריל האחרון את עופר דרוקר, שהקים את מטומי בשנת 2006, וכיהן בה כסמנכ"ל וכנשיא.

 

"במטומי יש כעת שדרת ניהול חזקה וצרה, כחלק כחלק מארגון מחדש שמבצעת החברה. נכון להיום יש במטומי כ-450 עובדים, מתוכם 220 בישראל ואני מאמין שבסוף התהליך יישארו כ-300 עובדים". התהליך שעליו מדבר המנכ"ל החדש החל למעשה בספטמבר אשתקד כאשר קרן ברוש שהפכה לבעלת עניין בחברת הפרסום הדיגיטלי.

 

"קרן ברוש נכנסו באוקטובר לבורד החברה, בהסכמה מלאה ובמטרה להציף ערך לבעלי המניות" מסכם נירי. "בתפקידי הנוכחי וכחבר בורד אני לא מרגיש שהיא אקטיביסטית או בריונית, יש להם בסה"כ דירקטור 1 מתוך 8 ובהתאם לישיבות הבורד הם שותף פעיל בכל ההחלטות. הבורד מדבר בשפה אחת כיום – אולי הם חשבו שהם מגיעים להרפתקה קצרה, אבל היא כנראה קצת יותר ארוכה".

 

פולק הצטרף לקבוצת Thetime של אילן שילוח וניר טרלובסקי. פולק יצטרף לThetime לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO) של חממת Thetime ושותף מנהל בקבוצת Thetime.

 

 

שגיא נירי שגיא נירי

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x