שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

שוק הנדל"ן הרוסי מתאושש: מירלנד קיבלה קו אשראי של 64 מיליון דולר

חברת הנדל"ן חתמה על הסכם עם הבנק הרוסי SberBank of Russia למימון 'שלב 5' של פרויקט המגורים "טריומף פארק" שמקימה החברה בסנט פטרסבורג; קו האשראי יממן כ-60% מעלות הקמתו הכוללת של שלב זה של הפרויקט

אורן פרוינד 14:4104.06.17

חברת הנדל"ן מירלנד דיווחה היום (א') על חתימת הסכם עם הבנק הרוסי SberBank of Russia, לפיו יעמיד הבנק לרשות החברה קו אשראי בהיקף של עד 64 מיליון דולר למימון 'שלב 5' של פרויקט המגורים "טריומף פארק" שמקימה החברה בסנט פטרסבורג. קו האשראי יממן כ-60% מעלות הקמתו הכוללת של שלב זה של הפרויקט, הנמצא בימים אלו בתחילת בנייתו, ובמסגרתו יוקמו 1,510 יח"ד ושטח מסחרי.

 

קו האשראי ניתן לתקופה של 40 חודשים ויישא ריבית רובאלית שנתית קבועה בשיעור של 11.5%, וזאת בנוסף לעמלות נוספות הקבועות בהסכם. ריבית זו גבוהה ב-2.25% מהריבית של הבנק המרכזי של רוסיה, העומדת על 9.25%. האשראי יוחזר באמצעות תקבולים בפרויקט זה ממכירת יחידות הדיור המשועבדות משלב 5 של הפרוייקט. יתרת האשראי, ככל שתישאר עם סיום בנייתו של השלב, תיפרע בתשלומים רבעוניים החל מחודש דצמבר 2020. החברה מעריכה, כי ככל שתעמוד בקצב המכירות המתוכנן, לא תדרש להזרמת הון עצמי לשלב זה

 

רומן רוזנטל מנכ"ל מירלנד רומן רוזנטל מנכ"ל מירלנד צילום : אוראל כהן

 

פרוייקט "טריומף פארק" בסנט פטרסבורג הוא פרוייקט הדגל של מירלנד. מדובר בפרוייקט בהיקף כולל של 8,500 יחידות דיור, המתבצע ב-8 שלבים, ושבמסגרתו מוקם גם בניין יוקרה נוסף. עד כה נמכרו 2,486 יחידות דיור מ-3 שלביו הראשונים של הפרוייקט, ושלב 4, הנמצא בשלבי בנייה מתקדמים, כולל 1,244 יחידות דיור. במסגרת שלב 5 יוקמו כאמור 1,510 יחידות דיור, והחברה צופה משלב זה מכירות בהיקף של כ-120 מיליון דולר ורווח גולמי בשיעור של 17%.

 

מירלנד מנוהלת על ידי רומן רוזנטל ועוסקת באמצעות חברות בנות ברכישה, ייזום ופיתוח של פרויקטים בתחום הנדל"ן ברוסיה. בפרויקט הדגל של החברה, פרויקט "טריומף" בסנט פטרסבורג, שהינו בהיקף של כ-8,500 יחידות דיור, שווקו עד כה כ-40% מהדירות (כ-3,500 דירות), והחברה ממשיכה כאמור להקים כיום שלבים נוספים של הפרויקט.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x