$
בורסת ת"א

בעקבות פסיקת ביהמ"ש: נסללת דרכם של האחים צבי ויוסי ויליגר לשליטה בוילי פוד

בית המשפט הכלכלי בת"א פסק שב-1 ביוני יפורסם זימון לכינוס האסיפה הכללית של וילי פוד שעל סדר יומה יעמדו שלושה נושאים ובהם מינוי של דירקטורים חדשים בחברה - ובכך תושלם ההשתלטות מחדש של האחים ויליגר על החברה

גולן חזני 15:4729.05.17
נסללת דרכם של האחים צבי ויוסי ויליגר לחברת וילי פוד. פסק דין של השופט חאלד כבוב מבית המשפט הכלכלי בתל אביב שניתן היום (ב'), מביא את האחים בחזרה לחברה אחרי שלפני שבועיים השתלטו מעשית על דירקטוריון החברה האם BSD.

 

האחים שהחליפו את הדירקטורים ב-BSD, פנו בעתירה לבית המשפט הכלכלי בתל אביב להורות על כינוס אסיפה כללית להחלפת כל הדירקטורים למעט הדח"צים בשתי החברות ויליפוד השקעות ו-ויליפוד אינטרנשיונל, שהיא חברה נכדה הנסחרת בנאסד"ק - העתירה הוגשה ע"י חברת BSD עצמה.

 

השופט נתן תוקף של פסק דין להסכמות אליהן הגיעו הצדדים ולפיהן ב-1 ביוני יפורסם זימון לכינוס האסיפה הכללית של החברה. על סדר יומה יעמדו שלושה נושאים ובהם מינוי של דירקטורים חדשים בחברה ובכך תושלם ההשתלטות מחדש של האחים ויליגר על החברה. טרם ההסכמות התגלה ויכוח בין הצדדים בשאלת השיפוי שינתן לדירקטורים המסיימים את תפקידהם וכאמור המחלוקת הזו נפתרה בהסכמה במהלך הדיון. את חברת BSD ייצגו בהליך עוה"ד לירן בר שלום, רועי בר ורעות וייסנברג ממשרד מיתר ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות'.

 

צבי ויליגר - וילי פוד צבי ויליגר - וילי פוד צילום: עמית שעל

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x