$
בורסת ת"א

עלייה בהכנסות וברווח הנקי של חילן ברבעון הראשון

ההכנסות ברבעון עמדו על 324 מיליון שקל, גידול של 7.8% לעומת הרבעון המקביל, בין היתר לאור איחוד הפעילות של חברת דנאל. הרווח הנקי ברבעון עמד על 26 מיליון שקל

גולן חזני 19:3325.05.17

מנהלי חברת התוכנה חילן שהו בשבוע שעבר באורלנדו פלורידה שם זכתה החברה הבת Qlik View Israel בתואר השותף העולמי המצטיין של השנה של החברה הגלובאלית. אתמול פרסמה חילן את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון, ורשמה גידול של 18% ברווח הנקי. הרווח הנקי ברבעון עמד על 26 מיליון שקל לעומת 22 מיליון ברבעון המקביל ב-2016. הרווח היווה 8% מההכנסות, לעומת 7.3% מההכנסות ברבעון המקביל.

 

ההכנסות ברבעון עמדו על 324 מיליון שקל, גידול של 7.8% לעומת הרבעון המקביל, בין היתר לאור איחוד הפעילות של חברת דנאל. הרווח התפעולי של חילן שנשלטת על ידי אבי באום, עמד על 35.7 מיליון שקל, עלייה של 8.2%. 

 

לפני שנתיים רכשה חילן את נס ישראל תמורת כ-42 מיליון דולר וזו הפכה לנתח המרכזי בפעילות. הכנסות החברה מפעילות זו (אליה הצטרפה ברבעון גם פעילות דנאל), הסתכמה ב-192 מיליון שקל, גידול של 15%. הפעילות הניבה רווח תפעולי של 9 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית חילן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הכנסות פעילות תשתיות המחשוב, שמתבצעת דרך החברה הבת We, ירדו ב-8% לעומת הרבעון המקביל ועמדו על 36 מיליון שקל. תחום שיווק מוצרי התוכנה צמח ב-3% להכנסות של 38 מיליון של ותחום שירותי שכר ומשאבי אנוש צמח ב-2% ל-60 מיליון שקל.

 

חילן דיווחה כי נגד חברת WE אנקור וכנגד מנהל לשעבר בה, הוגש כתב אישום בגין טענות להסדר כובל, קבלת דבר במרמה ועבירות על חוק ההגבלים העסקיים וחוק העונשין. החברה לא יכלה להעריך את סיכויי התביעה ולא ביצעה בשל כך הפרשה בדו"חות.

 

באום אמר אחרי הדוחות כי "פתחנו את שנת 2017 עם תוצאות טובות מאוד, כאשר נמשכת מגמת הצמיחה בהכנסות וברווח התפעולי. מגזר שכר ומשאבי אנוש ממשיך בצמיחה עקבית. אנו מתחילים את השנה השניה שלנו בתחום התפעול הפנסיוני. אני שבע רצון מכמות הלקוחות אשר הצטרפו לשירות במהלך השנה האחרונה, אשר מהווים חלק משמעותי מקרב לקוחותינו. שנת התפעול הראשונה התאפיינה בקליטת הלקוחות למודול החדש, תהליך אשר מלווה בהשקעת מאמצים ומשאבים מחד ומאידך נהנה מגידול חד בהכנסות. החל מהשנה, אנו עתידים להמשיך ליהנות באופן שוטף מפירות תהליך זה ובנוסף לפעול לקליטת לקוחות חדשים. מגזר פתרונות עסקיים מציג רבעון טוב תוך גידול בהכנסות וברווח התפעולי, בין היתר בעקבות זכיות בלקוחות חדשים ואיחוד פעילות דנאל לתוצאות הרבעון. אנו עמלים על פיתוח הרחבת סל השירותים המוצעים ללקוחות דנאל תוך שילוב הידע והניסיון שנצבר בקבוצת חילן. בשנת 2017 נמשיך לפעול במגוון פעולות אשר יסייעו להמשך צמיחתה של קבוצת חילן על כל מגזריה וכן פועלים לאיתור פיתוח מנועי צמיחה חדשים".

 

"מגזר שכר ומשאבי אנוש ממשיך בצמיחה עקבית. אנו מתחילים את השנה השניה שלנו בתחום התפעול הפנסיוני. אני שבע רצון מכמות הלקוחות אשר הצטרפו לשירות במהלך השנה האחרונה, אשר מהווים חלק משמעותי מקרב לקוחותינו. שנת התפעול הראשונה התאפיינה בקליטת הלקוחות למודול החדש, תהליך אשר מלווה בהשקעת מאמצים ומשאבים מחד ומאידך נהנה מגידול חד בהכנסות. החל מהשנה, אנו עתידים להמשיך ליהנות באופן שוטף מפירות תהליך זה ובנוסף לפעול לקליטת לקוחות חדשים".

 

 

אבי באום אבי באום צילום: רז רוגובסקי

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x