$
שווקי חו"ל

מועצת ההימורים הבריטית פתחה בחקירה נגד 888

החקירה תבדוק עד כמה עומדת 888 בתנאי הרגולציה לגבי עצירת הימורים של מהמרים בעייתיים. חקירות דומות הסתיימו בקנסות, אך למועצה את היכולת לשלול את רישיון ההימורים של החברה

גיל קליאן 08:3016.05.17

מניית חברת ההימורים 888 איבדה אתמול 5.9% מערכה במסחר בלונדון - לאחר שנחשפה בדיקה של מועצת ההימורים הבריטית לגבי יישום מנגנוני הגנה למהמרים "בעייתיים". מועצת ההימורים הבריטית יכולה לשלול את רישיון ההימורים של החברה.

 

חלק ממנגנונים אלה כוללים אופציה שמקבלים המהמרים להכניס את עצמם וולונטרית ל"רשימה שחורה" שתאסור עליהם השתתפות במשחקים לתקופה של חצי שנה. בחברת 888 מעניקים את האופציה הזאת למהמרים באתר, אך כעת בודק הרגולטור הבריטי את אפקטיביות הייום של המנגנון. במילים אחרות - הבדיקה תוודא האם אכן אותם מהמרים נחסמו משירותי ההימורים באינטרנט לאותה תקופה.

מה דעתך על מניית 888 החזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מועצת ההימורים הבריטית לא חושפת את הבדיקות שלה לפני שהן מסתיימות. עם זאת, חברת 888 נאלצה לדווח על הבדיקה כחברה ציבורית, על מנת למנוע אפשרות לסחר על בסיס מידע פנים. בכל מקרה החברה דיווחה כי היא משתפת פעולה באופן מלא עם הבדיקה.

 

לא ברור כיצד תסתיים הבדיקה של מועצת ההימורים, אך מקרים דומים בחודשים האחרונים הסתיימו בקנסות של כמה מאות אלפי ליש"ט. חברת 888 נסחרת לפי שווי של מיליארד ליש"ט. מתחילת השנה עלתה מניית החברה ב-29%.

 

 

אתר ההימורים של 888 אתר ההימורים של 888 צילום: צילום מסך

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x