$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

מחזיקי אג"ח אפריקה להנהלת החברה: "אל תתנו יד לטקטיקה הפסולה של לבייב ובן משה"

נציגות מחזיקי האג"ח הגיבה במכתב אגרסיבי משלה למכתב ששלחו בעל השליטה לב לבייב ושותפו מוטי בן משה שמעוניינים להגיע להסדר עם המחזיקים: "במצב העניינים שנוצר האינטרס היחיד שאמור לעמוד לנגד עיניכם הוא של נושי החברה"

גולן חזני 15:3915.05.17

נציגות מחזיקי האג"ח של אפריקה ישראל השיבה היום (ב') במכתב אגרסיבי משלה למכתב ששלחו בעל השליטה לב לבייב ושותפו מוטי בן משה שמעוניינים להגיע להסדר עם המחזיקים. כזכור אתמול שלחו השניים מכתב לחברי הוועדה הבלתי תלויה שמונתה ע"י דירקטוריון אפריקה ישראל להוביל את מהלך ההסדר והמכירה של החברה, בו טענו כי נציגות האג"ח מושכת זמן ופוגעת בחברה ולכן הם מבקשים לנהל מולם ישירות מו"מ מזורז של שבוע.

 

בממכתב שנשלח ע"י היועצים המשפטיים של הנציגות, עו"ד גיא גיסין ואופיר נאור, מזהירים אנשי הנציגות את חברי הועדה ערן יאראק, נעמי בן טוב ושלמה בורוכוב: "אל תתנו יד לטקטיקה הפסולה של בעל השליטה ושותפו להשיג את מה שלא השיגו עד כה במו"מ ישיר עם נציגות החוב. במצב העניינים שנוצר האינטרס היחיד שאמור לעמוד לנגד עיניכם הוא של נושי החברה ולהביא לצמצום מקסימלי של היקף חדלות הפרעון של החברה ומשימוש ככלי שרת בידי בעל השליטה בנסיונו הנואל לרכוש את החברה בתנאים ובמחיר לא ראויים".

 

במכתב מועלה גם חשש לניגוד עניינים של עו"ד משרד ברקמן וקסלר ששלחו את המכתב אתמול ובמקביל עורך דין מטעמם יושב כמזכיר בישיבות הועדה הבלתי תלויה בעניינים שונים הנוגעים לזכויות מחזיקי האג"ח ושל נדב גרינשפון שבמקביל לכהונתו כסגן יו"ר הדירקטוריון מעורב בכל פעילויות החברה וכנראה גם במגעים עם חברי הועדה הבלתי תלויה, לשון הכתב. הם קוראים לחברי הועדה להפסיק את פעילותיהם של לבייב וגרינשפון בחברה וגם של משרד עורכי דין וקסלר ברקמן.

 

מימין לב לבייב ומוטי בן משה מימין לב לבייב ומוטי בן משה צילום: אוראל כהן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x