$
בורסת ת"א

לגו מפרגנת לרובוגרופ: סביבת הלמידה שפיתחה מתאימה לרובוטים שלנו

חטיבת הלמידה של לגו העולמית הודיעה לשותפיה המסחריים כי תקיים הדגמה של השימוש במוצר ה- CoderZ של רובוגרופ במוצר הרובוט הלימודי של החברה הדנית

מיקי גרינפלד 09:3914.05.17

חברת רובוגרופ הישראלית זוכה לפרגון מצד ענקית המשחקים והחינוך מדנמרק: החברה מדווחת הבוקר (א') לבורסה בת"א שחטיבת הלימוד של חברת לגו (Lego education) הודיעה לשותפיה המסחריים (המשווקים את מוצריה בעולם) כי סביבת הלמידה המקוונת CoderZ שפותחה על ידי רובוגרופ תואמת את מוצר הרובוט הלימודי EV3 שלה.  

החברה הדנית הזמינה את שותפיה לסמינר מקוון משותף שלה ושל רובוגרופ אשר ידגים את ההתאמה. בסמינר יוצג כיצד המשתמשים במוצר ה- CoderZ של רובוגרופ יכולים לחוות איך הקוד שהם מתכנתים נכנס לפעולה (ברובוט אמיתי או ברובוט וירוטאלי).

 

חטיבת הלמידה  של חברת לגו פועלת בעיקר בתחום הרובוטיקה בקרב ילדים ובני נוער, ובהוראת תכנות קודים להפעלת רובוטים של לגו.

 

רובוגרופ עוסקת בפיתוח,ייצור ושיווק מערכות הדרכה ע"י רובוטים ולימוד מרחוק. מערכת ה- CoderZ של החברה הינה סביבת למידה מקוונת המלמדת ילדים ברחבי העולם כיצד לתכנת רובוטים וירטואליים וממשיים.

 

החברה הישראלית הנשלטת על ידי יורם דויטש (63%) נסחרת בבורסה בת"א ובניו יורק, ושווי השוק שלה בת"א עומד על כ-39 מיליון שקל. מתחילת 2017 ירדה המניה ב-7.1% אך מתחילת מאי רשמה שורה של ירידות רצופות חדות - בסך הכול איבדה מתחילת החודש 34% מערכה.

 

בהודעה לבורסה מוסיפה רובוגרופ את ההודעה המקובלת על מידע צופה פני עתיד, לפיה אין היא יכולה לדעת כיצד ואם תהיה לשיתוף הפעולה עם לגו השפעה על החברה: "אין באפשרות החברה להעריך את השפעות שיתוף הפעולה האמור על היקפי ההזמנות או ההכנסות הצפויות לחברה כתוצאה ממנו ואין כל וודאות כי יגיעו לחברה הזמנות משמעותיות בעקבותיו", נאמר בהודעה.

 

רובוט לגו רובוט לגו צילום: Lego

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x