שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

אמדוקס: עלייה של 4% בהכנסות הרבעוניות

החברה סיימה את הרבעון הפיסקאלי השני עם הכנסות של 966 מיליון דולר ורווח של 139 מיליון דולר - מעל תחזיות האנליסטים

דרור רייך 09:0010.05.17

אמדוקס פרסמה אתמול בלילה בתום המסחר בוול סטריט את התוצאות הכספיות לרבעון הפיסקאלי השני והכתה את התחזיות של האנליסטים. חברת הבילינג הציגה הכנסות של 966 מיליון דולר אל מול התחזיות שעמדו על 961 מילון דולר. מדובר על עלייה של 1.2% או 11.3 מיליון דולר בהשוואה לרבעון הקודם ושל 4.3% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.  

הרווח הנקי (non-GAAP), הסתכם ב-139.2 מיליון דולר, או רווח למניה של 94 סנט, גבוה בסנט אחד מתחזית האנליסטים ובדומה לרווח נקי של 140.2 מיליון דולר ארה"ב, או רווח למניה של 92 סנט ברבעון המקביל.

 

אמדוקס גם תחלק דיבידנד לבעלי מניותיה של 22 סנט, וגם תבצע רכישה חוזרת של מניותיה בהיקף של 80 מיליון דולר. בתחזית לרבעון השלישי של שנת הכספים 2017 אמדוקס צופה הכנסות של כ- 985-945 מיליון דולר עם רווח של 93 עד 99 סנט למניה.

 

אמדוקס הוציאה אמש שלוש הודעות נוספות אמש על עסקאות בעולם: ההודעה הראשונה עם חברת KT מדרום קוריאה, שם הספקית הגדולה במדיה לשירותי שירותי תקשורת סלולרית, קווית, אינטרנט וטלוויזיה, עם 30 מיליון לקוחות, עלתה לאוויר עם המערכת של אמדוקס לתמיכה בכל תחומי הפעילות שלה.

 

שתי ההודעות הנוספות מתייחסות לפעילותה של חברת התקשורת אורנג' בבלגיה ובספרד: אורנג' בלגיה חתמה עם אמדוקס על חוזה חדש לשלוש שנים עבור שירותים לתמיכה במעבר לדיגיטל של פעילות הפריפייד שלה ואורנג' ספרד תשיק פתרון אבטחה לבית חכם המבוסס על פתרון הבית המחובר של אמדוקס.

 

 צילום: עמית שעל

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x