$
בורסת ת"א

רבעון ראשון בקמטק: עלייה של 26% בהכנסות

החברה סיימה את הרבעון עם הכנסות של 31 מיליון דולר. הרווח הנקי הסתכם ב-3.3 מיליון דולר, מול 24 אלף דולר ברבעון המקביל

ניר טל 14:5709.05.17

חברת קמטק מסכמת את הרבעון הראשון לשנת 2017 כשהיא רושמת רווח נקי של 3.3 מיליון דולר (על בסיס GAAP), בהשוואה לרווח של 24 אלף דולר ברבעון המקביל. הרווח למניה (בדילול מלא) הסתכם ב-9 סנט למניה.  

בשורה העליונה רשמה החברה הכנסות של 31 מיליון דולר, צמיחה של 26% ביחס לרבעון המקביל - אז הסתכמו ההכנסות בכ-24.5 מיליון דולר. הגידול בהכנסות מיוחס לביקוש הגובר בתעשיית המוליכים למחצה (כ-80% לערך מהכנסות החברה), ובפרט בתחום המארזים המורכבים, כתוצאה מביקושים גבוהים למוצרי אלקטרוניק. מגמה זו נצפתה גם בתוצאותיהן של חברות אחרות מענף המוליכים למחצה שצומח בשנים האחרונות.

 

קמטק, תחת ניהולו של רפי עמית, מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות בדיקה לשתי תעשיות מרכזיות: תעשיית המוליכים למחצה ותעשיית המעגלים מודפסים (PCB).

 

"התוצאות שלנו מציינות את הרבעון הטוב ביותר בהיסטוריה של החברה מבחינת הכנסות, עם תזרים מזומנים חזק משמעותית ושיעורי רווחיות שעולים משנה לשנה. הביצועים החזקים ברבעון נבעו מהתחזקות בכלל התחומים העסקיים שלנו, ובעיקר בתחום המערכות לשוק המארזים המתקדמים, אשר עודנו אחד המגזרים הצומחים בקצב המהיר ביותר בשוק הציוד לתעשיית המוליכים למחצה", אמר רפי עמית, יו"ר ומנכ"ל החברה.

 

הרבעון הראשון בתעשיית השבבים נחשב לרבעון חלש יותר באופן מסורתי, כך שתוצאות הרבעון הנוכחי הן בבחינת איתות חיובי לצפוי במהלך שנת 2017. יחס ההון למאזן של החברה עומד נכון לסיכום הרבעון על 67%, כאשר בקופת המזומנים של קמטק 24 מיליון דולר. על פי תחזיות החברה, ההכנסות ברבעון השני יעמדו על 33-34 מיליון דולר, נתון  המשקף צמיחה של 23% בהשוואה לרבעון המקביל.

 

רפי עמית, יו"ר ומנכ"ל קמטק רפי עמית, יו"ר ומנכ"ל קמטק

בטל שלח
    לכל התגובות
    x