$
בורסת ת"א

לאחר שנה וארבעה חודשים בלבד: מנכ"ל מעברות פורש מתפקידו

דני טרגן, מנכ"ל החברה שבשליטת קיבוץ מעברות, הודיע לדירקטוריון על רצונו לפרוש מתפקידו; גורמים בסביבת החברה מציינים כי הפרישה נובעת מסיבות אישיות

רעות שפיגלמן 10:5107.05.17
אחרי כהונה קצרה יחסית של שנה וארבעה חודשים, דני טרגן, מנכ"ל החברה שבשליטת קיבוץ מעברות, הודיע ביום חמישי האחרון על רצונו לפרוש מתפקידו, כך מדווחת היום (א') החברה. במסגרת הסכם ההעסקה נידרשת תקופת הודעה מוקדמת של חצי שנה. בהודעת הבורסה צויין כי "החברה מודה למנכ"ל על תרומתו לחברה ותפעל למינוי מנכ"ל חדש בתקופה הקרובה". גורמים בסביבת החברה מציינים כי הפרישה נובעת מסיבות אישיות. בעברו ניהל טרגן את חברת האופנה בגיר במשך 5 שנים ולפני כן ניהל את תמי 4 במשך 17 שנה.

 

מעברות, הפועלת בתחומי המזון לתינוקות, ויטמנים ומזון אורגני, מזון לחיות מחמד ואספקת חומרי גלם לחקלאות סיימה את שנת 2016 עם הכנסות של 341 מיליון שקל, ירידה קלה לעומת אשתקד, ויותר מהכפילה את הרווח נקי לבעלי המניות שעמד על 36 מיליון שקל.

 

בתחום המזון לתינוקות מעברות מחזיקה ב-49% משותפות מטרנה והיא מקור הרווח העיקרי שלה, ובתחום הוויטמינים מוכרת החברה את מוצריה בין היתר תחת המותג אלטמן. במעברות מנסים, אולם ללא הצלחה ממשית בינתיים, לפתח את יתר הפעילויות. כך, בתחילת ינואר השנה השלימה מעברות את רכישת 40% מחברת אלגאיה הצרפתית העוסקת בפיתוח ומכירה של חומרי גלם המופקים מאצות. עלות העסקתו של ארגן בשנת 2016 הסתכמה ב-2.8 מיליון שקל.

 

 

דני טרגן דני טרגן צילום: איל פישר

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x