$
בורסת ת"א

נייס עקפה מעט את תחזיות האנליסטים לרבעון הראשון

ההכנסות עמדו על 308 מיליון דולר, עלייה של 36%, לעומת תחזית אנליסטים של 307.9 מליון דולר. הרווח המתואם למניה עמד על 89 סנט, עלייה של 10%, וגבוה מהצפי המוקדם של 84 סנט

גיל קליאן 12:4704.05.17

נייס דיווחה היום (ה') על תוצאות הרבעון הראשון של 2017. החברה עקפה מעט את התחזיות המוקדמות.

 

נייס דיווחה על הכנסות (Non GAAP) של 308 מיליון דולר, עלייה של 36%, לעומת תחזית אנליסטים של 307.9 מליון דולר. הרווח המתואם למניה עמד על 89 סנט, עלייה של 10%, וגבוה מהצפי המוקדם של 84 סנט.

מה דעתך על מניית נייס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

"אנו מרוצים מתוצאות הרבעון הראשון של שנת 2017", ציין ברק עילם, מנכ"ל נייס, בהודעת החברה. "הכנסות non-GAAP ברבעון הראשון צמחו ב-36% והרווח התפעולי non-GAAP צמח ב-27% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. אנחנו שבעי רצון מהגידול המשמעותי בהכנסות החוזרות. ההכנסות החוזרות, המהוות כיום כשני שליש מסך ההכנסות, מאפשרות לנו בטחון וראות טובים יותר".

 

"הביצועים הפיננסים החזקים ברבעון זה נבעו מההתקדמות שאנו רואים בארבעת נדבכי האסטרטגיה שלנו: cloud, omni-channel, analytics, artificial intelligence. כתוצאה מכך ראינו ביקוש גבוה למוצרי האנליטיקס שלנו, שבא לידי ביטוי במספר גבוה של הזמנות גדולות. בנוסף, אנו מאוד מרוצים מהתקדמות האינטגרציה עםinContact, ואנו עדים לתנופה מואצת בעסקי הענן שלנו", סיכם. 

מנכ"ל נייס ברק עילם מנכ"ל נייס ברק עילם צילום: CRC Media

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x