$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

אינטק פארמה מגייסת 10 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים

הגיוס נעשה לפי שווי של 4.4 דולר למניה - נמוך ממחיר השוק. סכום הגיוס מיועד למימון החלק האחרון בניסוי קליני שלב 3 בגלוגלת האקורדיון המיועדת לחולי פרקינסון

גולן חזני 15:4809.03.17
חברת הביומד אינטק פארמה מגייסת היום (ה') 10 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים. ל"כלכליסט" נודע כי הגיוס נערך במחיר של 4.4 דולר למניה. המניה סגרה את המסחר אתמול בניו יורק במחיר של 4.7 דולר, המשקף לחברה שווי שוק של 51.6 מיליון דולר.  

אינטק פארמה עוסקת בפיתוח טכנולוגיה להשבחת פעילות של תרופות והיא נסחרת כחברה דואלית בבורסת ת"א ובבורסת נאסד"ק בניו יורק.

 

אינטק מייעדת את כספי הגיוס למימון החלק המסיים בניסוי שלב 3 בפיתוח גלולת האקורדיון לבודופה (AP-CDLD) לטיפול בחולי פרקינסון. את הגיוס מובילה איפקס הנפקות בניהולם של אליאב בר דוד ואהרון סמרה.

 

גלולת האקורדיון של החברה היא מיועדת לשפר את היעילות והבטיחות של תרופות קיימות (כמו גם תרופות שבפיתוח), באמצעות מנגנון שחרור רציף ומבוקר של התרופה באופן שמשפר את דרכי השפעתה.

 

חברת הביומד לא פרסמה את דו"חות הרבעון השלישי לשנת 2016, במסגרת ההקלות של הבורסה לחברות קטנות. בדו"חות הרבעון השני של השנה שעברה ציינה שכדי להשלים את ניסוי שלב 3 תזדקק לגיוס הון נוסף.

 

החברה חתמה את הרבעון השני עם 21.4 מיליון דולר בקופה. באותו רבעון נרשמו לאינטק הוצאות מחקר ופיתוח בגובה של 3.5 מיליון דולר. בסיכום החציון שרפה החברה כ-7.6 מיליון דולר.

 

 

ביומד (אילוסטרציה) ביומד (אילוסטרציה) צילום: בלומברג

בטל שלח
    לכל התגובות
    x