$
שווקי חו"ל

באפט הכפיל את אחזקתו באפל מתחילת השנה ל-17 מיליארד דולר

באפט התראיין ל-CNBC ואמר כי לדעתו מנכ"ל אפל טים קוק עושה "עבודה נהדרת". בהמשך הראיון באפט התייחס גם למצב שוק המניות בארה"ב, והתעקש כי אינו נמצא "בטריטוריית בועה"

שירות כלכליסט 15:0827.02.17

ברקשייר האת'וויי, חברת ההשקעות של וורן באפט, הכפילה את אחזקתה באפל מתחילת השנה לשווי של כ-17 מיליארד דולר. כך חשף המשקיע המיליארדר בראיון ל-CNBC. בעקבות זאת לברקשייר 133 מיליון מניות בענקית הטכנולוגיה.

 

צפו בראיון כפי ששודר ב-CNBC

 

 

 

לדברי באפט, מנכ"ל אפל טים קוק עושה "עבודה נהדרת". בהמשך הראיון באפט התייחס גם למצב שוק המניות בארה"ב, והתעקש כי אינו נמצא "בטריטוריית בועה". לדבריו, קשה ביותר לנסות ולמצוא רצפה לירידת מחירי המניות, ואינו יכול לחזות מה יקרה בעתיד הקרוב בשוק. "המניות האמריקאיות יכולות בלי בעיה לרדת ב-20% כבר מחר", הסביר.

וורן באפט וורן באפט צילום: גטי אימג'ס

 

בכל הקשור לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ, אמר באפט כי ישפוט אותו בסיום הכהונה, אך לא על בסיס כלכלי, אלא לפי המצב הביטחוני של ארה"ב. לטענתו המטרה העיקרית צריכה להיות למנוע ממדינות בעייתיות, כמו צפון קוריאה, להשיג נשק להשמדה המונית. באפט אמנם תמך בהילרי קלינטון בבחירות, אך ציין כי היה שופט אותה באותו קנה מידה לו היא זכתה בבחירות. בכל מקרה הוסיף, עוד לא היה נשיא שמנע ממנו להשקיע בשוקי המניות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x