שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מישורים תרכוש בניין משרדים ברעננה ב-22.5 מיליון שקל

הרווח התפעולי הנקי מהנכס עומד על כ-1.1 מיליון שקל בשנה - המשקף תשואה שנתית של כ-4.8% על ההשקעה

אורן פרוינד 09:4631.01.17

חברת הנדל"ן מישורים, בשליטתו של גיל בלוטרייך, הודיעה כי חתמה היום (ג') על הסכם לרכישת בניין משרדים ומסחר באזור התעשייה של רעננה בתמורה לכ-22.5 מיליון שקל - השלמת העיסקה עדיין כפופה בקיום תנאים מתלים.

על פי הדיווח, בכוונת מישורים לבצע את העסקה באמצעות מקורותיה העצמיים, כלומר ללא הלוואה מהבנק. לבניין כ-14 שוכרים (עורכי דין, עצמאים וחברות טכנולוגיה קטנות), כאשר שיעור התפוסה עומד על כ-55% ואורך הסכמי השכירות עומד על כשנתיים בממוצע. כמו כן, על גג הבניין קיימת מערכת סולארית המייצרת הכנסה של כ-100 אלף שקל מחשמל ובנוסף, לבניין קיימות זכויות בניה עודפות לניצול או פיתוח עתידי.

 

כיום הבניין מניב רווח תפעולי נקי (NOI) שנתי של כ-1.1 מיליון שקל המשקף תשואה של 4.9%. להערכת החברה, בהינתן תפוסה מלאה, צפוי הבניין להניב NOI שנתי בסך של כ-2.1 מיליון שקל (משקף תשואת NOI של כ-9%). הבניין משתרע על שטח של כ-1.6 דונם, בשטח בנוי נטו של כ-1,800 מ"ר, וכולל 18 מקומות חניה. הבניין עבר לפני כשנתיים שיפוץ פנימי וחיצוני.

גיל בלוטרייך בעלי קבוצת מישורים גיל בלוטרייך בעלי קבוצת מישורים צילום: גלעד קוולרצ'יק

 

לדברי דניאל לבנטל, מנכ"ל מישורים: "רכישת הנכס הינה צעד נוסף ביישום האסטרטגיה העסקית להגדלת משקל הנכסים המניבים של החברה, ובכוונתנו לממן את העיסקה מהמקורות העצמיים העומדים לרשותנו. השלמת הרכישה צפויה להגדיל את סך ה-NOI המייצג של מישורים (ללא סקייליין) אל מעבר ל-40 מיליון שקל בשנה, ובכך היא צפויה לתרום בצורה חיובית להמשך הגידול בתזרימים התפעוליים וברווחיות השוטפת של החברה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x