שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מספנות ישראל: חוזה של 185 מיליון שקל לאספקת ספינות קרב באמריקה הלטינית

על החוזה דיווחה גולד הציבורית - שמחזיקה 20% ממניות מספנות ישראל. החברה לא דיווחה על רווחיות החוזה, אך ציינה כי "הרווחיות הצפויה לחברה הכלולה מהעסקה אינה חורגת מהרווחיות הממוצעת"

גיל קליאן 15:2504.01.17

חברת גולד, החברה האם של מספנות ישראל, דיווחה היום (ד') לבורסה על חוזה חדש לאספקת כלי שייט למדינה באמריקה הלטינית. היקף החוזה עומד על 185 מיליון שקל.

 

מספנות ישראל תהיה קבלן משנה עבור מדינת ישראל בפרויקט זה. החברה דיווחה כי החוזה הוא "בדבר ייצור והספקת כלי שיט הכוללים מערכות נשק מתקדמות מתוצרת התעשיות הביטחוניות הישראליות, ציוד ושירותים שונים על ידי מדינת ישראל ללקוח, הכל כמקובל בהתקשרויות מסוג זה מול מדינת ישראל".

מה דעתך על מניית גולד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

החברה לא דיווחה על רווחיות החוזה, אך ציינה כי "הרווחיות הצפויה לחברה הכלולה מהעסקה אינה חורגת מהרווחיות הממוצעת בתחום הפעילות במגזר הימי של החברה הכלולה".

 

חברת גולד נסחרת לפי שווי של 614 מיליון שקל. החברה מחזיקה 20% ממספנות ישראל, וכן עוסקת בהפעלת מסוף מטענים ומחסנים חופשיים באשדוד. את ינואר-ספטמבר סיימה החברה עם רווח נקי של 25 מיליון שקל, ירידה של 16% לעומת התקופה המקבילה. הכנסות החברה עמדו על 110 מיליון שקל באותה תקופה, עלייה של 12.5% לעומת התקופה המקבילה.

 

מספנות ישראל מספנות ישראל צילום: אלבטרוס, צילום אווירי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x