$
בורסת ת"א

אנטרופי מעניקה למניית רפק שווי הגבוה ב-45% משוויה בבורסה

החברה נסחרת בבורסה בשווי של 105 מיליון שקל והשווי שמעניקה לה חברת הייעוץ הינו 152 מיליון שקל. "החברה עברה שינוי מהותי במיקוד העסקי מחברת נציגויות לחברה פרויקטאלית בתחום תחנות כוח לייצור חשמל, פרויקטים באנרגיה סולארית ופרויקט הסיבים האופטיים", נכתב בסקירה

גולן חזני 22:4029.12.16
חברת הייעוץ אנטרופי מעניקה מחיר יעד של 10.92 שקל למניית רפק הנסחרת בבורסה בת"א. מדובר בשווי הגבוה ב-45% מעל השווי של החברה בבורסה. החברה נסחרת בשווי 105 מיליון שקל והשווי שמעניקה אנטרופי הינו 152 מיליון.

מה דעתך על מניית רפק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בסקירה שפורסמה מציינים כלכלי מחלקת המחקר של אנטרופי את מכירתה של החברה הבת אר אר מדיה (33%) שנסחרה בנאסד"ק ביולי האחרון, ואת מכירת חלקה של רפק בתחנות הכוח אלון תבור ורמת גבריאל לשותפה הזרה, קרן נדהאם. "החברה עברה שינוי מהותי במיקוד העסקי מחברת נציגויות לחברה פרויקטאלית בתחום תחנות כוח לייצור חשמל, פרויקטים באנרגיה סולארית ופרויקט הסיבים האופטיים", מציינת הסקירה.

 

עיקר השווי שמעניקה אנטרופי לחברה נגזר מפעילות תחנות ייצור החשמל, 105 מיליון שקל (רפק מחזיקה 80% מהפעילות), ואילו תחום התשתיות מעניק שווי של 36 מיליון שקל. רפק פעילה גם בתחום המחשבים והתקשורת, ייצוג וייעוץ, והתחום הסולארי ובקופתה 116 מיליון שקל. לחברה חוב אג"ח של 91 מיליון שקל. באנטרופי טוענים כי יתכן שלתחנות הכוח שווי גבוה יותר בשל השלב ההתחלתי של ההקמה שבו הן מצויות.

 

 

תחנת הכוח באלון תבור תחנת הכוח באלון תבור צילום: ערן יופי כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x