שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

המלט רוכשת קו מוצרים מחברה הולנדית תמורת 2.3 מיליון יורו

על פי ההסכם, להמלט תהיה בעלות מלאה על הטכנולוגיה והיא תייצר עבור החברה ההלונדית, שתפסיק את המכירות ללקוחותיה בקו המוצרים הנרכש

המלט, העוסקת בפיתוח ומכירת מחברים, ברזים ושסתומים הודיעה היום (א') כי חתמה על חוזה עם החברה ההולנדית ,Resato International B.V, לרכישת זכויות בטכנולוגיה ליצור קו מוצרים ללחץ גבוה תמורת כ-2.3 מיליון יורו (כ-9.2 מיליון שקל).

על פי החברה, קו המוצרים הנרכש יאפשר לחברה להוסיף את מוצרי הלחץ הגבוה (200 אלף פי.סי.איי) לקוי ייצור והרכבה של מחברים וברזים וישמשו הן את לקוחות החברה והן את צרכי Resato. לפי תנאי ההסכם, להמלט תהיה בעלות מלאה על הטכנולוגיה והיא תייצר עבור Resato, שתפסיק את המכירות ללקוחותיה בקו המוצרים הנרכש.

 

רכישת הזכויות בטכנולוגיה של Resato מהווה חלק מהיעדים והאסטרטגיה העסקית של החברה. להערכת המלט, קו המוצרים הנרכש מ-Resato יאפשר לחברה להרחיב ולחזק את תחומי הפעילות שלה בתחום התעשייה התהליכית לרבות תחום הנפט והגז.

 

זינוק של 90% ברווח הנקי של המלט ברבעון השלישי

 

ברבעון השלישי של 2016 רשמה המלט רווח נקי של 2.7 מיליון דולר, צמיחה של 90% בהשוואה לרבעון המקביל אז הסתכם הרווח של החברה בכ-1.4 מיליון דולר. בהמשך למגמת הצמיחה בשני הרבעונים האחרונים, היקף ההכנסות של החברה הסתכם ברבעון בכ-33 מיליון דולר, גידול של 38% בהכנסות בהשוואה לרבעון המקביל אז הסתכמו ב-24 מיליון דולר. עיקר הגידול בהכנסות מיוחס לצמיחה במכירות של החברה בחו"ל, לרבות במזרח הרחוק ובאירופה (שנכון לסיכום 2015 היה השוק המרכזי של החברה).

אמיר וידמן מנכ"ל המ-לט אמיר וידמן מנכ"ל המ-לט

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x