שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אלקטרה במשא ומתן לרכישת גולן טלקום תמורת כ-325 מיליון שקל

חברת הבת של קבוצת אלקו הודיעה באופן רשמי כי היא מעוניינת לרכוש את חברת הסלולר; גורמים בגולן אומרים כי "המשא ומתן אינו על סף חתימה וישנם עדיין פערים בין החברות"

אלירן מלכי 11:3706.12.16

אלקטרה צריכה שבליטת קבוצת אלקו הודיעה הבוקר (יום ג') באופן רשמי כי היא מעוניינת לרכוש את גולן טלקום. בדיווח החברה לבורסה נכתב כי "בהמשך לידיעות שפורסמו בתקשורת, מתכבדת החברה להודיע כי היא מנהלת משא ומתן לרכישת מניות גולן טלקום בתמורה הנעה (עבור 100% מניות החברה) בין 300 ל-350 מיליון שקל.

 

למועד זה, המשא ומתן טרם הבשיל לכדי הסכם ואין כל וודאות כי אכן יבשיל". גורמים בגולן אומרים כי המשא ומתן בין גולן לאלקו אינו על סף חתימה כפי שמוצג עד כה וישנם עדיין פערים בין החברות. מעבר לכך, אומרים הגורמים, כי בין סלקום לגולן מתנהלים מגעים במקביל לאיחוד רשתות.

 

כזכור, גולן חייבת לסלקום 600 מיליון שקל עבור אירוח על הרשת שלה והייתה אמורה לשלם בתחילת החודש. סלקום הגישה בקשה לפירוק החברה בעקבות אי הסדרת החוב. אתמול החברות התייצבו בבית המשפט לדיון הראשון בפירוק גולן והשופט שלח את החברות לגישור אצל נשיאת בית המשפט המחוזי לשעבר הילה גרסטל. לצדדים ניתן פרק זמן עד ה-29 לינואר כדי להגיע להסכם, בין אם זה גישור ובין אם זה מכירת גולן לצד שלישי. בכל מקרה, בכל צעד משמעותי מחויבים הצדדים לעדכן את בית המשפט.

 

גולן טלקום גולן טלקום צילום: יובל חן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x