$
בורסת ת"א

שטראוס רכשה את מניות המיעוט בשטראוס מים תמורת 66 מיליון שקל

הקבוצה רכשה את נתח של 12.4% והפכה לבעלת השליטה המלאה בחברה הבת. גדי לסין: "הבעלות המלאה תאפשר למצות סינרגיות עתידיות עסקיות ותפעוליות בקבוצה"

נורית קדוש 13:3629.11.16

קבוצת שטראוסרכשה את חלקם של בעלי מניות המיעוט בשטראוס מים בתמורה ל- 66 מיליון שקל. החברה חתמה הבוקר על הסכם עם בעלי מניות המיעוט (12.44%) לרכישת מלוא הבעלות בחברת הבת.  

שטראוס מים, חברת בת בינלאומית של קבוצת שטראוס, מתמחה בפתרונות למי שתייה מטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים לשימוש ביתי ומשרדי.

 

החברה החלה את דרכה ב-2007 בהשקעה של שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q של יזמים פרטיים שפיתחו טכנולוגיות לטיהור מים. כעבור שנתיים העמיקה שטראוס את אחיזתה בתחום עם רכישת חברת תנה תעשיות, בעלת המותג תמי 4.

 

מוצרי החברה נמכרים בחו"ל באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2015 הסתכמו מכירות החברה בכ- 482 מיליון שקל ובתשעת החודשים הראשונים של 2016 הסתכמו מכירות החברה בכ- 371 מיליון שקל.

 

גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס הסביר כי "הבעלות המלאה על שטראוס מים תאפשר לקבוצה למצות סינרגיות עתידיות עסקיות ותפעוליות בין שטראוס מים לשאר הקבוצה. ההשקעה היא חלק מאסטרטגיה ארוכת טווח שלנו להמשיך ולפתח את הקטגוריה". 

גדי לסין מנכ"ל קבוצת שטראוס גדי לסין מנכ"ל קבוצת שטראוס צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x