בורסת ת"א

עוד הסדר לאפריקה ישראל: נגב קרמיקה מארגנת מחדש את החוב

חברת הבת של הקבוצה והבנק המלווה הגיעו להבנה שבבסיסה תהיה חלוקה מחדש של החוב לרכיבי אשראי לזמן קצר ואשראי לזמן ארוך ותקופת גרייס

אורן פרוינד 14:3523.11.16
אפריקה ישראל תעשיות, מקבוצת אפריקה ישראל, הודיעה היום (ד') כי הגיעה להבנות לגבי ארגון מחדש של החובות הבנקאיים של החברה הבת נגב קרמיקה. את המגעים מול הבנקים ניהל מנשה שגיב, סמנכ"ל הכספים של קבוצת אפריקה ישראל עם כל אחד מהבנקים המלווים בנפרד.
מה דעתך על מניית אפריקה תעשיות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הצדדים הגיעו להבנה בהתייחס לעקרונות שיעמדו בבסיס המתווה לארגון מחדש של החוב הבנקאי בדרך של חלוקה לרכיבי אשראי לזמן קצר ואשראי לזמן ארוך, הכולל בחלקו תקופת גרייס, לצד הסכמה על חוב שמועד פירעונו יידחה במלואו (קרן וריבית) למשך תקופה של מספר שנים. כמו כן, חוב שמועדי פירעונו יקבעו על בסיס ביצועיים עסקיים של נגב. במסגרת זו, מנהלים הצדדים דיונים גם בקשר עם העמדת אשראי נוסף על ידי הבנקים עבור צרכי ההון החוזר של נגב.

 

במקביל דנו הצדדים בהמשך יישומה של תכנית התייעלות אגרסיבית אותה גיבשה הנהלת נגב, הכוללת בין היתר הוצאה לפועל של תכנית עסקית לשיפור התוצאות הכספיות של נגב קרמיקה.

 

יקי ודמני, מנכ"ל אפריקה תעשיות וקבוצת נגב אמר כי, "להערכתו המתווה החדש המתגבש בימים אלה, שבבסיסו עומדת תוכנית עסקית ארוכת טווח אותה גיבשה החברה יחד עם האשראי הנוסף אשר עשוי להינתן על ידי הבנקים יאפשרו להוביל את נגב קדימה ויהוו הבעת אמון של הבנקים בעובדי החברה ובמנהליה".

 

לב לבייב לב לבייב צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x