$
בורסת ת"א

בלוק של כסף: אינרום חילקה דיבידנד של 124 מיליון שקל מתחילת השנה

גם ברבעון השלישי חילקה החברה אם של איטונג, מיסטר פיקס ונירלט את כל הרווח הנקי שלה כדיבידנד לבעלי המניות - ובראשם קרן פימי. דיווחה על צמיחה במכירות וברווח התפעולי

גיל קליאן 10:3816.11.16

אינרום שבשליטת קרן פימי בניהולו של ישי דוידי מסכמת היום (ד') את הרבעון השלישי - עם צמיחה במכירות וברווח התפעולי. צמיחה זו לא הגיעה לשורת הרווח הנקי של החברה עקב עלייה בהוצאות המימון.

 

אינרום החליטה לחלק את כל יתרת הרווח של החברה כדיבידנד. מדובר על דיבידנד של 25 מיליון שקל, שמצטרף לדיבידנדים של 99.1 מיליון שקל שחולקו מתחילת השנה.

מה דעתך על מניית אינרום:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

חברת אינרום מחזיקה ב-3 חברות בשוק מוצרי הבנייה - איטונג (שנמצאת במאבק משפטי מתמשך שטרם הוכרע על הזכות להשתמש בשם המותג), מיסטר פיקס, שמייצרת מגוון מוצרי טיח ודבקים, וחברת הצבעים נירלט.

 

הדוח של אינרום מראה כי כל החברות הבנות הצליחו להגדיל הכנסות ורווח תפעולי במהלך הרבעון השלישי, כאשר נירלט נותרה מנוע ההכנסות העיקרי של אינרום.

 

המכירות של אינרום עמדו על 240.8 מיליון שקל, צמיחה של 7.6% לעומת הרבעון המקביל. הצמיחה נבעה כאמור מפעילות כל החברות של אינרום, וכן מעיתוי חגי תשרי, שהשפיעו לרעה על הרבעון המקביל. הרווח התפעולי עמד על 44.1 מיליון שקל, עלייה של 20.7% (בניכוי פיצוי של 3.3 מיליון שקל שהתקבל ברבעון המקביל בשל מבצע צוק איתן).

 

בשורה התחתונה סיכמה החברה עם עלייה מינורית - לרווח נקי של 25 מיליון שקל לעומת 24.3 מיליון שקל ברבעון המקביל. הסיבה לכך היא הוצאות המימון - שצמחו עקב שינויים בשערי החליפין של הדולר והיורו.

 

אלדד בן משה מנכ"ל אינרום אלדד בן משה מנכ"ל אינרום צילום: אלעד גרשגורן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x