$
בורסת ת"א

תדיר גן מינתה למנכ"ל את אריה גוטליב - לשעבר מנכ"ל נילית

גוטליב יזכה לשכר חודשי של 90 אלף שקל בחודש, ולמענק שנתי תלוי ביצועים של עד 5.5 משכורות. יחליף את עודד טורבן, שכיהן כמנכ"ל החברה בחצי השנה האחרונה

גיל קליאן 18:2603.11.16

תדיר גןדיווחה היום (ה') על המנכ"ל החדש שלה - אריה גוטליב. גוטליב כיהן כמנכ"ל חברת התעשייה נילית עד סוף שנת 2012.

 

גוטליב פרש אז מתפקידו בנילית אחרי 25 שנה בחברה ו-13 שנות כהונה כמנכ"ל נילית. בשנתיים האחרונות כיהן גוטליב כיו"ר חברת דביק. גוטליב (62) מתגורר בחיפה, והוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב.

מה דעתך על מניית טי.ג'י.איי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

גוטליב יקבל את שכרו באמצעות חברה בשליטתו (שיטה נפוצה בקרב מקבלי שכר גבוה להפחתת תשלומי מס), כאשר שכרו יעמוד על 90 אלף שקל בחודש. כמו כן יהיה גוטליב זכאי למענק שנתי תלוי ביצועים של עד 5.5 משכורות, וכן למענק אופציות ששוויו עדיין לא דווח. כמו כן ציינה החברה כי תשקול להעלות את שכר הבסיס של גוטליב ל-110 אלף שקל בחודש בינואר 2017.

 

הודעת המינוי של גוטליב נרשמה יום לאחר שהחברה דיווחה על פרישת עודד טורבן, מנכ"ל החברה בחצי השנה האחרונה.

 

תדיר גן עוסקת בייצור ושיווק מכלולים מאלומיניום, בעיקר לתעשיית הרכב, ומוצרים מסגסוגת אבץ ומגנזיום. החברה נמצאת בשליטת קרן פימי בניהולו של ישי דוידי. החברה נסחרת לפי שווי חברה של 110 מיליון שקל, אחרי ירידה של 30% מתחילת השנה.

 

ברבעון השני דיווחה החברה כי היא לא מצליחה להשיג מספיק חוזים והזמנות כדי לנצל את כושר הייצור של החברה - מה שהביא לשחיקה משמעותית במכירות ואיפוס הרווח הגולמי. את המחצית הראשונה סיימה החברה עם מכירות של 35.2 מיליון דולר - ירידה של 9.5%. אותן מכירות לא הצליחו לייצר לחברה רווח גולמי באותה תקופה - כשמשמעות נתון זה היא שהחוזים שכן היו לחברה לא סיפקו מספיק הכנסות כדי לעבור את עלויות חומרי הגלם והייצור בלבד. זאת, עוד לפני שקלול הוצאות התפעול.

 

ישי דוידי ישי דוידי צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x